Kuqe 2115: „To będzie najlepszy debiut w całej polskiej muzyce”

Raper odpala pierwszą zapowiedź wyczekiwanego od lat albumu.


2024.06.14

opublikował:

Kuqe 2115: „To będzie najlepszy debiut w całej polskiej muzyce”

fot. kadr z wideo

Ile lat fani czekają na ten album? Sam Kuqe 2115 obliczył niedawno, że już siedem. Wygląda jednak na to, że już niedługo. W sieci pojawiło się „intro do płyty mojego życia”, pierwszy zwiastun wyczekiwanego debiutu reprezentanta 2115.

Historia z tym numerem jest taka, że nagrałem go z półtora roku temu. Nie mogę się doczekać jego premiery, bo wiem, że po tym będę mógł pokazać aktualne rzeczy. Fajnie, że końcu to robimy. Czekałem chyba od 2017 r. Ja pi***lę, kto ma więcej cierpliwości – ja czy Jezus? – zastanawiał się w niedawnym vlogu Kuqe.

SPRAWDŹ TAKŻE: Kuqe: „Kto ma więcej cierpliwości – ja czy Jezus”?

W kawału Kuqe nawija, że „czeka już szósty rok”, ale jak cytowaliśmy powyżej – raper deklaruje, że numer został nagrany „z półtora roku temu”, stąd w pierwszym akapicie napisaliśmy o siedmiu latach.

„To będzie najlepszy debiut w całej polskiej muzyce”, „Będę MVP albo ch*j mi w pysk” – w singlu nie brakuje grubych deklaracji, ale trudno się dziwić – po tylu latach czekania Kuqe nie ma wątpliwości, że „idzie po swoje”. Czy album spełni pokładane w nim nadzieje? Czas pokaże.

Polecane

Share This