„Kwiat polskiej młodzieży” Bedoesa bez Quebonafide


2018.10.31

opublikował:

„Kwiat polskiej młodzieży” Bedoesa bez Quebonafide

foto: kadr z wideo

Na szykowanej przez Bedoesa i Kubiego Producenta płycie „Kwiat polskiej młodzieży” usłyszymy m.in. Eldokę, Taco Hemingwaya, Solara, Białasa, Koldiego, Young Multiego i kolegów z 2115. Zabraknie natomiast anonsowanego kilka miesięcy temu Quebonafide. Dlaczego? – Ogłosiłem go, gdy umówiliśmy się na kawałek, później Kuba miał kłopoty zdrowotne i nie zdążył dograć. Nadrobimy w przyszłości – odpowiada Bedoes.

Wśród fanów rapera spore poruszenie wywołał fakt zaproszenia na płytę Eldo. Sam Leszek przyznał, że nie spodziewał się zaproszenia ze strony Borysa. – Eldoka zaskoczy. Nie ma na płycie słabych wersów. Nie zaprosiłbym Eldo tylko dlatego, że to Eldo. Prze***anie nawinął i jeszcze wszyscy się zaskoczycie – skomentował Bedoes.

Jeden ze słuchaczy artysty stwierdził, że zapraszanie Eldoki nie jest najlepszym pomysłem, bo warszawski weteran jest już wypalony. – Już szczyt osiągnął i żeby iść dalej, musiałby chyba po łacinie wierszem zacząć pisać – zasugerował fan Bedoesa. Co na to Eldo? – Kurde, nie pomyślałem o tym. Mam więc pomysł na następną płytę – odpisał.

„Kwiat polskiej młodzieży” ukaże się 30 listopada nakładem SBM Labelu.

Polecane

Share This