Kylie „Aphrodite” nowy album!


2010.05.17

opublikował:

Kylie „Aphrodite” nowy album!Album „Aphrodite” to piąte studyjne wydawnictwo Kylie w Parlophone. Artystka we współpracy z producentem Stuartem Price’em powraca do swych tanecznych korzeni. Wśród autorów piosenek oprócz Kylie i Stuarta Price’a znaleźli się także  Calvin Harris, Jake Shears, Nerina Pallot i Tim Rice-Oxley z Keane.

Więcej szczegółów na temat albumu z listą utworów włącznie zostanie wkrótce ogłoszone.

 

Singiel  „All The Lovers”   zapowiada się na wielki letni przebój!

 

Kylie: „Piosenka singlowa była jednym z ostatnich utworów napisanych na płytę. Gdy ją nagrywałam, wiedziałam, że „All The Lovers”  musi być pierwszy singlem; idealnie podsumowuje euforyczny klimat płyty. Mnie przyprawia o gęsią skórkę, więc jestem ciekawa, jak zostanie odebrana przez słuchaczy.”

Stuart Price, który utwór zmiksował, a na płycie pełnił rolę producenta wykonawczego, mówi: „‘All The Lovers’ to magiczny numer, który odzwierciedla charakter całego albumu, czyli doskonały taneczny pop w mistrzowskim wykonaniu. Znajdziesz tu wszystko to, co tworzy w twojej podświadomości obraz Kylie”.

 

Kylie Minogue sprzedała ponad 60 milionów płyt i pozostaje jedną z najpopularniejszych artystek solowych świata. Jej nowatorskie trasy koncertowe wyznaczyły nowe standardy występów na żywo. Zeszłoroczne tournee po Ameryce, pierwsze w karierze artystki, zebrało entuzjastyczne recenzje.

Polecane

Share This