La Toya Jackson „gwiazdą” polsatowskiego sylwestra


2009.12.22

opublikował:

La Toya Jackson „gwiazdą” polsatowskiego sylwestra

Jak udało nam się dowiedzieć La Toya przyleci do Polski 30 grudnia i zostanie w naszym kraju prawdopodobnie do 4 stycznia 2010 roku. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że zatrzyma się w warszawskim hotelu Hyatt Regency Warsaw. Na razie nie jest do końca jasne czy La Toya zaśpiewa na Placu Konstytucji…

„Początkowo La Toya miała zaśpiewać utwór „Home”, który powstał w hołdzie dla Michaela. Kilka godzin później dostaliśmy informację, że piosenkarka wykona piosenkę „Just Wanna Dance”. Ostatnia informacja, która do nas dotarła mówi, że La Toya nie zaśpiewa żadnego utworu – będzie jednak jedną z jurorek w konkursie tanecznym związanym z Michaelem. Pełną pewność tego w jakiej roli zobaczymy ją w sylwestrową noc będziemy mieli, dziś późnym wieczorem, kiedy to podpisany zostanie kontrakt” – powiedział nam jeden z pracowników Polsatu.

Zagadką zostaje kto przyleci z La Toyą do Polski. Z naszych informacji wynika, że z siostrą Jacko w Warszawie pojawi się osoba towarzysząca. Plotka niesie, że może to być, owiany złą sławą, Joe Jackson.

Przyjazd „gwiazdy” do Polski sponsoruje producent filmu „Ciacho” i telewizja Polsat.

Polecane

Share This