La Toya ma ponad 100 piosenek Jacksona?


2009.08.08

opublikował:

La Toya ma ponad 100 piosenek Jacksona?

Nie jest tajemnicą, że Michael Jackson przed śmiercią intensywnie pracował nad nowymi nagraniami. We współpracę z wokalistą zamieszani byli m.in. will.i.am, Akon oraz Ne-Yo. Niestety, żaden z nich nie jest obecnie w posiadaniu nawet wersji demo tych utworów. Podobno Jacko podchodził do sprawy bardzo ostrożnie, nie chciał, by ktokolwiek usłyszał piosenki przedwcześnie, w drodze niekontrolowanego wycieku.

Być może jednak materiał nie przepadł „na amen”. Jak donosi menadżer Jacksona, Frank DiLeo, rodzina Króla Popu po śmierci zabrała praktycznie wszystkie przedmioty z mieszkania gwiazdora. „Załadowali ciężarówki, usunęli wszystko z tej posiadłości”, mówi mężczyzna w rozmowie z „Rolling Stone”. „Myśleli, że wszystko jest w posiadaniu Michaela, wzięli nawet wynajęte meble.”

Wśród zabranych rzeczy znajduje się prawdopodobnie komputer, na którym znajdują się niepublikowane dotąd kawałki Jacko. Teraz jest on rzekomo w posiadaniu La Toi Jackson, siostry piosenkarza.

DiLeo zapewnia, że prawnicy pracują już nad tym, by te numery ostatecznie ujrzały światło dzienne. Wśród „sensacyjnych” utworów znajdują się podobno również te nagrane w latach 80., kiedy Jacko odnosił największe sukcesy.

Polecane

Share This