Label Pono rekrutuje nowych podopiecznych


2019.09.06

opublikował:

Label Pono rekrutuje nowych podopiecznych

fot. W. Ekonomiuk

Goszcząc niedawno przed naszą kamerą Pono deklarował, że jego label Visioners ma skupiać wokół siebie reprezentantów oldschoolu. Dotychczas wytwórnia rekrutowała weteranów – Fu i Wigora, teraz przedstawia dwóch nowych podopiecznych, tym razem młodszych, ale hołdujących staroszkolnemu podejściu do rapu – Pryksona Fiska oraz KOKO.

Pochodzący z Siedlec Prykson Fisk ma na koncie ciepło przyjętych epek. Reprezentant Renegatów Funku nie ma jeszcze na koncie longlpaya, ale wkrótce wyda go właśnie nakładem Visioners. Reprezentujący skład Świadome Sny Koko pochodzi z Mszany Dolnej i w opinii Pono ma namieszać na rodzimej scenie. Sam artysta dziękuje Pono i jego wytwórni za zaufanie, pisząc:

Jeszcze dwa lata temu nawet nie pomyślałbym że będę mógł rozmawiać z ludźmi, którzy tworzyli moją wrażliwość muzyczną jak i filozofię życiową. Dziś z tymi ludźmi współpracuję i się przyjaźnie. Dzięki Pono i całe Visioners, nie zawiodę was! Powiem więcej, ro****wię, bo taki już jestem. Czekaj, bo idzie solidna dawka Koko.

Polecane

Share This