Lady Gaga ewakuowana z domu po gigantycznym pożarze w Kalifornii


2018.11.11

opublikował:

Lady Gaga ewakuowana z domu po gigantycznym pożarze w Kalifornii

foto: Peter Lindbergh

Już co najmniej 23 osoby zginęły w pożarach przetaczających się od czwartku przez Kalifornię. W piątek ogień dotarł do miejscowości Calabasas i Malibu, w których mieszka sporo celebrytów, więc także oni znaleźli się w gronie dziesiątek tysięcy ewakuowanych mieszkańców. Swoje domy musieli opuścić m.in. Lady Gaga, Cher, Mark Hammill, Will Smith czy Kim Kardashian.

Słyszałam, że płomienie wdarły się do naszej posiadłości w Hidden Hills, ale już je opanowano. Wygląda na to, że sytuacja już się nie pogorszy. Modlę się, żeby wiatr był na naszą korzyść. Bóg jest dobry. Po prostu modlę się, aby wszyscy byli bezpieczni – napisała na Twitterze Kim.

Myślę o tych wszystkich, którzy dziś cierpią z powodu tego ohydnego ognia i żałuję, ze stracili swoje domy i bliskich. Siedzę tutaj z wieloma z was i zastanawiam się, czy w moim domu wybuchnie pożar – komentowała Lady Gaga. Poniżej publikujemy tweet artystki i screeny z jej Instastory.

W wyniku pożaru szpital Feather River i jeden z domów opieki zostały całkowicie zniszczone. Służby zdążyły ewakuować przebywających w nich ludzi. Całkowita liczba osób, które ucierpiały w pożarach, jest nieznana.

 

 

 

 

Polecane

Share This