Lady Gaga i Salma Hayek zagrały scenę seksu. Dlaczego finalnie nie trafiła do „Domu Gucci”?


2022.01.22

opublikował:

Lady Gaga i Salma Hayek zagrały scenę seksu. Dlaczego finalnie nie trafiła do „Domu Gucci”?

fot. kadr z filmu

„Dom Gucci” nie do końca sprostał oczekiwaniom pojawiającym się przed premierą. Film nie rzucił na kolana ani krytyków, ani widzów. Jedną z najczęściej wymienianych zalet dzieła Ridleya Scotta jest kreacja Lady Gagi, która wciela się w Patrizię Reggiani, byłą żonę Maurizio Gucciego, która planowała zabić swojego męża, wnuka znanego projektanta mody Guccio Gucci. Na ekranie Gadze partnerują m.in. Adam Driver, Al Pacino i Salma Hayek. Artystki zagrały wspólnie scenę seksu, która finalnie nie trafiła do filmu.

Nakręciliśmy także część filmu, której nie widzieliście. Ona została poświęcona relacji seksualnej Piny (Salma Hayek – przyp. red.) ze mną. Być może pojawi się to w wersji reżyserskiej, ponieważ Ridley pozwolił nam to rozwinąć. W trakcie prac na planie zasugerowałam Salmie, by po zabiciu Maurizio między naszymi bohaterkami zrobiło się gorąco – zdradza Lady Gaga.

Salma potwierdza jej słowa, mówiąc o nakręceniu sceny, w których „dwie dziewczyny z różnych warstw społecznych cieszą się wielkim światem”.

„Dom Gucci” nadal jest grany w polskich kinach. Lady Gaga otrzymała za swoją rolę nominację do Złotego Globu, który ostatecznie trafił do Nicole Kidman. Wokalistka nadal pozostaje jednak w gronie kandydatek do Oscara.

Polecane

Share This