Lady Gaga – koncert w Polsce potwierdzony


2010.05.07

opublikował:

Lady Gaga – koncert w Polsce potwierdzony

ady Gaga, jedna z najbardziej ekscytujących i innowacyjnych artystek ogłosiła wydłużenie wyprzedanej dotychczas planowanej europejskiej trasy koncertowej. The Monster Ball z Lady Gagą na czele rozpocznie się 7 maja w Sztokholmie (Szwecja) i zawita do Niemiec, Holandii, Belgii, Francji oraz Wielkiej Brytanii, a następnie do Ameryki Północnej. Ze względu na oszałamiający sukces trasy, The Monster Ball powróci jesienią tego roku do Europy z serią dalszych koncertów, począwszy od (już wyprzedanych) Helsinek zaplanowanych na 13 października. Dodatkowe imprezy w tej części trasy zostały także dodane w Dublinie i Belfaście. Potwierdzone daty oraz miejsca koncertów są dostępne na www.ladygaga.com.

Dzięki talentowi Lady Gagi, zamiłowaniu do teatralności oraz jej duszy cechującej się innowacyjnością i kreatywnością, Lady Gaga pokazuje fanom spektakl jeszcze bardziej zachwycający niż podczas pierwszej części trasy The Moster Ball.

Krytycy na całym świecie zachwycali się pierwszą częścią The Monster Ball, którą sama artystka opisała jako „pierwsze w historii widowisko o charakterze pop-electro”. The Sun określił trasę jako „zapierającą dech” oraz „najlepsze show, które będzie można zobaczyć w tym roku”, a londyński Independent napisał, że „Gaga ma to coś, dzięki czemu cały świat popu chce się wybrać z nią na muzyczną przejażdżkę”. New York Times opisując jej show w Radio City Music Hall, zauważył, że „jej Monster Ball zawsze dostarcza czegoś wartego zapamiętania: widowisko w klimacie science-fiction, skąpe, błyszczące kostiumy. Im więcej krytyki jej wizerunku, tym więcej i lepiej Lady Gaga robi”.

Live Nation Global Touring to międzynarodowy promotor koncertowy odpowiedzialny za produkcję The Monster Ball. Arthur Fogel (dyrektor generalny Global Touring oraz prezes Global Music Live Nation), powiedział „Lady Gaga stawia sobie za cel zrewolucjonalizowanie muzyki pop i właśnie temu ma służyć jej nowa produkcja. Jesteśmy podekscytowani pokazaniem The Monster Ball fanom na całym świecie”.

Trasa Lady Gagi promuje album The Fame Monster, który wydany został w Polsce w listopadzie 2009 roku przez Universal Music. Album jest kontynuacją krążka The Fame, który w 2008 roku zdobył nagrodę Grammy i zawierał hity „Just Dance” oraz „Poker Face”. Łącznie The Fame oraz The Fame Monster zostały sprzedane w liczbie 11 i pół milionów albumów na całym świecie a sprzedaż singli Lady Gagi „Just Dance”, „Poker Face”, „Lovegame”, „Paparazzi”, „Bad Romance” oraz „Telephone” przekroczyła liczbę 40 milionów! W tym roku Lady Gaga zdobyła aż trzy statuetki w kategoriach Najlepsza Międzynarodowa Artystka, Najlepszy Międzynarodowy Album, Największy Przełom na Scenie Międzynarodowej. Teledyski Lady Gagi przekroczyły ponad bilion wyświetleń online – Lady Gaga to pierwsza artystka, która osiągnęła taki wynik.

Po więcej szczegółów dotyczących trasy oraz informacje o biletach wejdź na www.ladygaga.com.

Bilety na koncert:

Przedsprzedaż biletów na koncert w cenach 209 zł, 275 zł, 358 zł, 425 zł (Early Entrance) oraz 650 (VIP) rusza 12 maja o godz. 10.00 na LiveNation.pl i potrwa do 13 maja do godz. 15.00.

Ogólnopolska sprzedaż rozpoczyna się 14 maja o godz. 10.00 poprzez stronę LiveNation.pl oraz w punktach sprzedaży.

Oferta VIP dostępna będzie tylko poprzez LiveNation.pl. Opis oferty znajduje się na LiveNation.pl.

Przygotowaliśmy także specjalną pulę biletów na płytę, które uprawniają do wcześniejszego wejścia na teren imprezy poprzez specjalnie wydzieloną bramę, o godzinie 17.45. Bilety Early Entrance na płytę dostępne będą w cenie 425 pln wyłącznie poprzez stronę LiveNation.pl oraz Eventim.pl.

Szczegółowe informacje oraz mapka obiektu dostępne są na LiveNation.pl.

UWAGA!

Bilety na sektory dla osób niepełnosprawnych, poruszających się na wózkach inwalidzkich oraz ich opiekunów nie będą dostępne w regularnej sprzedaży. Aby nabyć bilet w tej strefie, prosimy o wysłanie maila na adres: niepelnosprawni@eventim.pl. Bilety w cenie 209 pln.

cgm on Facebook

O hali:

Hala widowiskowa Gdańsk-Sopot będzie najnowocześniejszą w Europie a przy swoim maksymalnym potencjale 14 tysięcy widzów jedną z największych w Polsce.

 

To zdecydowanie nowa jakość i możliwość przyciągnięcia takich koncertów jak „Lady Gaga”, które ze względu na brak odpowiedniej infrastruktury dotychczas omijały Polskę.

 

W tym obiekcie mogą być organizowane imprezy sportowe od freestyl’wego moto-cross’u, pokazu monster trucków, surfingu na fali, po najbardziej wymagające powierzchniowo zawody lekkoatletyczne.

Na potrzeby koncertów muzycznych przygotowana została doskonała aparatura wspomagająca (światło i dźwięk) oraz system ekstremalnie wytrzymałych stropów pozwalający podwiesić dowolną formę sceniczną – co jest rzadkie w Europie i daje Gdańsko-Sopockiemu obiektowi szczególny status i możliwości.

43 loże VIP i 3 loże prezydencie w najwyższym standardzie, będą służyły do odbywania spotkań i prowadzenia negocjacji a przede wszystkim przeżywania największych emocji dostarczanych przez show i wielotysięczną widownię – tego dotychczas nie było.

Ważnym argumentem jest również atrakcyjność Sopotu i Gdańska jako miejsc do spędzenia całego weekendu – afterparty na starym mieście lub słynnej ul. Monte Cassino gwarantowane.

Polecane

Share This