Lady Gaga przerabia Davida Bowiego


2018.12.30

opublikował:

Lady Gaga przerabia Davida Bowiego

foto: mat. pras.

W piątkowy wieczór Lady Gaga zainaugurowała rezydencję w MGM Park Theater w Las Vegas. Na przestrzeni najbliższego roku artystka da w tym obiekcie kilkanaście koncertów.

Gaga przygotowała dwa programy – imponujące, pełne efektów show pod hasłem Enigma, oraz kameralne Jazz & Piano. W tym drugim wcieleniu artystka zaprezentuje się zaledwie cztery razy – raz w styczniu, raz w lutym i dwukrotnie w czerwcu.

Podczas pierwszego koncertu w Vegas artystka zaskoczyła fanów własną wersją „I’m Afraid of Americans” Davida Bowiego. Poniżej znajdziecie amatorskie nagranie z koncertu, na którym obok coveru jest jeszcze piosenka Gagi „Government Hooker”. Artystka zmieniła w niej tekst, dopasowując go do obecnego prezydenta Stanów. W nowej wersji słyszymy wersy “John F. Kennedy/I’ll make you squeal, baby/Donald Trump… if you pay me”.

Pierwszy koncert Enigmy był także okazją do premierowego wykonania „Shallow” z „Narodzin gwiazdy”. Lady Gaga zaśpiewała na żywo zarówno swoje partie jak i te, za które odpowiada Bradley Cooper.

Polecane

Share This