Lady Gaga przesuwa premierę albumu

Fani będą musieli jeszcze chwilę poczekać


2020.03.25

opublikował:

Lady Gaga przesuwa premierę albumu

fot. mat. pras.

Lady Gaga właśnie poinformowała swoich fanów, że jej szósty studyjny album ukaże się później. Krążek „Chromatica” miał trafiłć do sprzedaży 10 kwietnia, ale w związku z pandemią koronawirusa artystka postanowiła przesunąć premierę albumu. Niestety, nie podała kiedy usłyszymy jej nowy album.

Przede wszystkim, chciałabym upewnić się, że wszyscy jesteście bezpieczni i praktykujecie dystans społeczny. Proszę, wiedzcie, że myślę o Was wszystkich.
Chciałam Wam powiedzieć, że po wielu rozważaniach podjęłam bardzo trudną decyzję o przełożeniu premiery albumu „Chromatica”. O nowym terminie w 2020 poinformuję wkrótce.
To bardzo napięty i przerażający czas dla nas wszystkich. Choć wierzę, że sztuka jest jednym z najmocniejszych sposobów na przekazywanie radości i uzdrowienia w czasach takich jak te, nie czułabym się dobrze wydając album w trakcie światowej pandemii.
Zamiast tego wolę, abyśmy spędzili najbliższy czas na szukaniu rozwiązań. Istotne jest, by zwracać uwagę na dostarczanie niezbędnych artykułów medycznych służbie zdrowia, aby dzieciaki, które polegają nad pomocy od szkół, na przykład przy posiłkach, otrzymały wszelką pomoc, jak również by nasze wsparcie trafiło do wszystkich, którzy odczują finansowe skutki pandemii.
Jak zapewne słyszeliście, MGM ze smutkiem musiało przełożyć moje koncerty z Vegas od 30 kwietnia do 11 maja w związku z nowymi obostrzeniami związanymi z publicznymi zgromadzeniami. Mam wielką nadzieję, że pozostałe koncerty w Vegas odbędą się zgodnie z planem. Będę Was informować na bieżąco. Zdecydowanie też planuję zobaczyć się z Wami na trasie Chromatica Ball tego lata!
Miałam zaplanowane tyle wspaniałych rzeczy na wspólne świętowanie… W tym między innymi secret show na Coachelli i inne niespodzianki. Planuję zrealizować część z nich już wkrótce. „Chromatica” nadchodzi mimo okoliczności i nie mogę się doczekać tej premiery.
Moi najdrożsi, kocham Was. Wiem, że jesteście rozczarowani. Prawdopodobnie źli i smutni. Ale wiem też, że jako najbardziej oddani mi ludzie, jako rodzina, razem jesteśmy mocni, kochamy się i że jesteśmy punkami dobra. Dlatego proszę Was o jak najwięcej dobroci w tych wymagających czasach. Mam nadzieję, że rozumiecie, że gdy album ujrzy światło dzienne, chcę byśmy wszyscy mogli razem tańczyć, spocić się, przytulać i całować oraz zorganizować największą balangę wszech czasów. Do tego czasu, zostańmy w domach! Obiecuję, że gdy będziemy mogli znowu wychodzić, będziemy mieć świetny czas. Nie mogę się doczekać wspólnych tańców – napisała Lady Gaga w oświadczeniu.

Tagi


Polecane