Lady Gaga świętuje wydanie albumu „Love For Sale” w Westfield Arkadia


2021.09.27

opublikował:

Lady Gaga świętuje wydanie albumu „Love For Sale” w Westfield Arkadia

fot. mat. pras.

Lady Gaga świętuje wydanie albumu „Love For Sale”, który nagrała wspólnie z Tonym Bennettem. Z tej okazji sieć centrów handlowych Westfield zorganizowano ekskluzywny jazzowy występ online, który będzie można oglądać w strefach dla fanów w ponad 20 flagowych lokalizacjach na całym świecie – w Polsce jest to Westfield Arkadia.

Lady Gaga, podczas transmitowanego występu, wykona klasyki jazzowe a także, jeszcze przed oficjalną premierą 1 października, nowe utwory nagrane w duecie z Tonym Bennettem, z ich wspólnego albumu „Love For Sale”.

Publiczność będzie mogła wysłuchać wykonywanych przez Lady Gagę utworów z nowego albumu zarówno w specjalnie przygotowanych strefach dla fanów zlokalizowanych w 21 centrach Westfield w Europie i USA, w tym w Westfield Arkadia w Warszawie, jak i online. Podczas transmisji online fani będą mieli również możliwość zjednoczenia się dzięki funkcji „Watch Together”, w ramach której miłośnicy Gagi mogą spotkać się online w grupach sześcioosobowych we własnych wirtualnych „pokojach”.

Warto podkreślić, że w dniu wydarzenia, w Empiku w Westfield Arkadia od godziny 19;30, będzie możliwość przedpremierowego zakupu albumu w wydaniu fizycznym.

Uwielbiam śpiewać jazz i jestem niezwykle szczęśliwa, że wszyscy usłyszą mój nowy album Love For Sale nagrany z Tonym Bennettem. Jestem wdzięczna Grupie Westfield za umożliwienie fanom na całym świecie doświadczenia mojego występu w momencie, kiedy sama nie mogę podróżować – przyznaje Lady Gaga.

Rejestracja na ekskluzywny występ online, który odbędzie się 30 września, dostępna jest pod adresem Live.Westfield.com, a bilety do oficjalnych Stref dla fanów są dostępne od 20 września tutaj.

Współpraca Lady Gagi z centrami handlowymi Westfield zaowocuje także wsparciem dla fundacji: „Born This Way” założonej przez Lady Gagę oraz jej matkę Cynthię Germanottę. Misją organizacji jest budowanie życzliwszego i odważniejszego świata; jak i organizacji charytatywnej „Exploring the Arts”, założonej przez Tony’ego Bennetta oraz jego żonę Susan Benedetto. Celem organizacji jest zmiana życia młodych ludzi dzięki edukacji artystycznej.

Polecane

Share This