LaikIke1 broni muzułmanów.


2016.07.26

opublikował:

LaikIke1 broni muzułmanów.

Przebywający na emigracji w Wielkiej Brytanii raper zabrał głos w sprawie rzekomej islamizacji Europy.

„Nie mam siły do tej jeb… nienawiści i krótkowzroczności każdego pedała, który zapier… w koszulce STOP ISLAMIZACJI EUROPY”, napisał na swoim Facebooku LaikIke1. Raper, znany m.in. z Rap Addix, a ostatnio współpracy z Bonsonem, przyznał, że żyjąc w Wielkiej Brytanii, spotyka się na co dzień z pokojowo nastawionymi muzułmanami. „Gdyby ktoś mi powiedział, że jutro któryś z nich stanie przede mną z giwerą to bym go wyśmiał, bo co z tego, jak najeb… każdego z tych kolesi w nierównej walce (używając retoryki nowej Polski walczącej)”, czytamy.

Zdaniem Laika zamachy w Europie wynikają z dwóch powodów. Po pierwsze są efektem osamotnienia i braku zrozumienia. „Gość wyjęty z dżungli, gdzie napierd… bomby, nie czuje się dobrze w kraju, gdzie wszystko jest w porządku. Musiał walczyć o życie i takie ma standardy: jak pęka mu psycha, to robi to, co przez większość życia”, tłumaczy.

Po drugie, sama konstrukcja Koranu pozwala na wiele różnych niebezpiecznych interpretacji. „Jest w tej społeczności jakiś procent skrzywionych, złych ludzi, którzy czytają Koran według własnych potrzeb i niezdrowych ciągot. Interpretują go źle, bo zwyczajnie zostawia margines na tę interpretację”, wyjaśnia. Cały wpis kończy się apelem: „Przestańcie dawać robić się w ch… mediom i zacznijcie rozmawiać o problemach”.

Polecane

Share This