Laikike1 ocenia po latach swój beef z Solarem i mówi o obecnych relacjach z szefem SBM Labelu

Raper wskazał także najciekawszych jego zdaniem młodych graczy.


2021.08.18

opublikował:

Laikike1 ocenia po latach swój beef z Solarem i mówi o obecnych relacjach z szefem SBM Labelu

fot. kadr z wideo

17 września do sklepów trafi nowy album Almost Famous. W ramach promocji materiału Soulpete, Bonson i Laikike1 odpowiadali na pytania, które fani zadawali im na instagramowym profilu Def Jamu. Pod dniach z Soulpete’em i Bonsonem dziś ze słuchaczami komunikował się Laikike1, który obok „dwójki” Almost Famous szykuje obecnie płytę z Soulpete’em. Wśród pytań zadanych Laikowi znalazła się prośba o ocenę z perspektywy czasu beef z Solarem.

Miałem z niego mało satysfakcji – komentuje konflikt Laik.

Raperzy wymieniali się dissami w 2013 roku. Konflikt rozpoczął się od wycieku pierwszej wersji zwrotki Solara z kawałka Tomba „Quiz Flow”, w którym reprezentant SB Maffiji stwierdził „j***ć Laika. Jako pierwszy minutowym dissem zaatakował Laik, on także kończył ten beef numerem „Rayban”. Jak dziś wyglądają relacje obu panów?

Wydaje mi się, że nasze relacje są w porządku, takie odniosłem wrażenie po Hot16. Pozdrawiam Solara, jest jak ja świeżo upieczonym ojcem, a to zmienia perspektywę – stwierdził raper.

Wśród pytań zadanych artyście znalazła się także prośba o wskazanie najciekawszych młodych graczy na rodzimej scenie. Laik wybrał reprezentującego barwy Sony Szczyla i nagrywającego także dla Def Jamu Asthmę.

Polecane

Share This