Łąki Łan i Otsochodzi w drugim singlu Lech Music Festiwale Inaczej


2020.07.27

opublikował:

Łąki Łan i Otsochodzi w drugim singlu Lech Music Festiwale Inaczej

fot. P. Chudkiewicz

Poznaliśmy kolejną odsłonę wakacyjnej akcji Lech Music i Albo Inaczej. Po świetnie przyjętym singlu Natalii Przybysz śpiewającej nową wersję kultowego „Studio, łóżka, scena” Tego Typa Mesa, czas na Łąki Łan interpretujących utwór „Bon Voyage” z repertuaru Otsochodzi. To letni przebój, który pozwoli każdemu poczuć festiwalowy klimat, inaczej.

Nowy singiel Lech Music Festiwale Inaczej to połączenie funkującej energii jedynych w swoim rodzaju Łąki Łan i charakterystycznego stylu Otsochodzi. Gitara, syntezatory i wokal frontmana grupy – Paprodziada przenoszą nas z zatłoczonego miasta, wprost na kostrzyńskie pole Pol’and’Rock Festival, po którym festiwalowicze co roku przemierzają tysiące kroków. W te wakacje, choć festiwal nie odbędzie się w swojej standardowej formie, najwierniejsi fani poczują jego ducha na Najpiękniejszej Domówce Świata, kołysząc się w rytm „Bon Voyage” w nowej aranżacji.

Bon Voyage to dobre hasło na moment, w którym czujemy, że już najwyższy czas kulturalnie wymiksować się z zatłoczonego miasta, z nudnej imprezy, z dala od telewizorów, podziałów, spalin, napiętej atmosfery… Czas zmienić nastawienie. Niech każdy idzie swoją drogą! Do zobaczenia gdzieś na Łące! Bądźmy na Łączu! – podsumowuje muzyczną interpretację wokalista Łąki Łan.

Do singla zapowiadającego płytę winylową Albo Inaczej – Lech Music Festiwale Inaczej, został stworzony teledysk, który dopełnia słoneczny klimat utworu. Muzyka, dobra zabawa oraz pozytywne emocje to elementy, które od lat przyciągają Polaków i markę Lech Premium na Pol’and’Rock Festival. Taki też obraz festiwalu przedstawia premierowy klip, towarzyszący „Bon Voyage” w nowej aranżacji. Do jego stworzenia wykorzystano materiały archiwalne oraz zdjęcia i video nadesłane przez festiwalowiczów.

Singiel jest już dostępny na kanale Alkopoligamii, Spotify Albo Inaczej oraz na stronie www.lech.pl. Teledysk do utworu można obejrzeć w całości na YouTube Alkopoligamii i oficjalnej stronie Lecha. Nie pozostaje nic innego jak do czasu premiery kolejnego utworu (3 sierpnia) rzucić tylko „Bon Voyage” i wrócić wspomnieniami na Najpiękniejszy Festiwal Świata!

Polecane


Share This