Lana Del Rey i Jared Leto w reklamie jednej z największych marek


2019.01.19

opublikował:

Lana Del Rey i Jared Leto w reklamie jednej z największych marek

fot. mat. pras.

Lana Del Rey i Jared Leto wystąpili wspólnie w reklamie perfum Guilty marki Gucci. W spocie gościnnie pojawia się również Courtney Love.

Za reżyserię spotu odpowiada Alessandro Michele, a za zdjęcia Glen Luchford. W reklamie znajdziemy dużo odniesień do kultowych amerykańskich miejsc, w tym m.in. słynny Hollywood Forever Cemetery, co zainspirowało hasztag kampanii – #ForeverGuilty. Duet idealnie sprawdza się w utrzymanym w klimacie vintage spocie, będąc kolejnym dowodem na znakomite wyczucie Alessandro Michele, który wybrał tę dwójkę na ambasadorów marki Gucci

Perfumy Gucci Guilty są już dostępne w Polsce. Za 50 ml zapachu damskiego trzeba zapłacić 379 PLN, wersja męska jest o 80 PLN tańsza.

“Norman Fucking Rockwell” Lany Del Rey gotowy

Wiosną ma się ukazać nowa płyta Lany Del Rey zatytułowana “Norman Fucking Rockwell”. W ubiegłym tygodniu usłyszeliśmy singiel zatytułowany “hope is a dangerous thing for a woman like me to have – but i have it”. Wcześniej artystka udostępniała już “Mariners Apartment Complex” oraz imponujący „Venice Beach”, jeden z najlepszych utworów w jej karierze.

“Norman Fucking Rockwell” będzie następcą wydanej latem 2017 płyty „Lust for Life”. Artystka zdradziła, że kończy także prace nad zapowiedzianym już w zeszłym roku tomikiem poezji “Violet Bent Backwards Over the Grass”.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Gucci Beauty (@guccibeauty)

Polecane

Share This