Lana Del Rey w Polsce!


2012.09.03

opublikował:

Lana Del Rey w Polsce!

Artystka pojawi się w Polsce po raz pierwszy i uświetni swoją obecnością galę „Polacy z werwą” transmitowaną przez TVP1. Koncert odbędzie się w Teatrze Narodowym z udziałem znamienitych gości.

Wydana na początku tego roku debiutancka płyta Lany Del Rey pt. „Born To Die” debiutowała na #4 miejscu listy sprzedaży OLIS i od tamtej pory nie opuszcza Top 20. Z albumu pochodzą single Video Games, Born To Die, Blue Jeans, National Anthem iSummertime Sadness – rozgrywany obecnie przez największe stacje radiowe.

 

Lana Del Rey pojawia się w jesiennej kampanii marki odzieżowej H&M! Autorami zdjęć do kampanii jest słynna w świecie mody para fotografów – Inez van Lamsweerde i Vinoodh Matadin. Specjalnie dla H&M Lana Del Rey nagrała też swoją wersję piosenki „Blue Velvet”. Teledysk do utworu został nakręcony przez Johana Rencka i będzie go można zobaczyć od 19 września na stronie hm.com, a jego skrócone wersje w kampanii telewizyjnej. Lana pojawia się w nim w ubraniach pochodzących z jesienniej kolekcji H&M,  które nosi w swoim własnym, niepowtarzalnym stylu. Druga część kampanii H&M z udziałem Lany Del Rey pojawi się w październiku”.

 

Piątek, 14 września, godz. 22:05, TVP1

 

Polecane

Share This