LANY wraca z singlem i zapowiada trzeci album


2020.07.06

opublikował:

LANY wraca z singlem i zapowiada trzeci album

LANY powraca z nowym materiałem. W sieci pojawił się kolejny singiel zapowiadający nadchodzący album. Krążek ukaże się jeszcze w tym roku, a datę premiery mamy poznać niebawem. Utwór „if this is the last time” to drugi po „good guys” singiel zapowiadający nowy materiał zespołu. „ITITLT” to przejmujący pean na cześć rodziny, rezonujący z bieżącymi wydarzeniami na świecie, wyrażający tęsknotę i chęć powrotu do ukochanych osób w domu.

Zacząłem pisać ten utwór pod koniec 2019. Pierwotną inspiracją była świadomość, że pewnego dnia moich rodziców zabraknie… że możliwość podniesienia telefonu i zadzwonienia do mojej mamy to prawdziwy luksus, który kiedyś stracę. A potem nastał 2020 i pandemia. Musieliśmy zmierzyć się z nową rzeczywistością. Wiedziałem, że muszę dokończyć oraz dopieścić tę piosenkę… Że być może komuś się ona przyda – powiedział Paul Klein, lider LANY.

SPRAWDŹ TAKŻE: 13-letni autor utworu inspirowanego ruchem Black Lives Matter łączy siły z Dr. Dre

Najnowszy album LANY to hołd dla domu, dziedzictwa oraz Americany. Jak wyjaśnia Klein, płyta to podkreślenie „symboliki bycia amerykańskim dzieciakiem”. Trio postawiło na gitary i choć klawisze wciąż odgrywają ważną rolę w ich muzyce, tym razem wyjątkowo usłyszymy je w tle. Do współpracy LANY zaprosiło m.in. Dan + Shay, Shane’a McAnally’ego, który współtworzył nagrodzony Grammy album „Golden Hour” Kacey Musgraves oraz słynne songwriterskie powercouple: Sashę Sloan i Kinga Henry’ego. Nagrania odbyły się w Los Angeles oraz Nashville. – Chciałem przekroczyć linię popu, kowbojów oraz Americany – tłumaczy Klein.

Tagi


Polecane


Share This