Lao Che na żywo w Deezer


2013.07.26

opublikował:

Lao Che na żywo w Deezer

Już 27 lipca, o godz. 21.00 w Parku Wolności, z okazji 69. rocznicy Powstania Warszawskiego, odbędzie sie wyjątkowy koncert zespołu Lao Che. Grupa wystąpi z materiałem zatytułowanym „Powstanie Warszawskie”, nagranym w 2005 r. Koncert będzie można obejrzeć w sobotę na żywo w serwisie Deezer, aż w 182 krajach, w których dziś dostępny jest serwis.

Na pierwszy zarejestrowany występ Lao Che w niezwykłej scenerii Parku Wolności, siedem lat temu przyszło kilka tysięcy ludzi. Wśród nich nie zabrakło samych powstańców. Sobotni koncert będzie jednak całkowicie odmienny. Ostrej muzyce pozbawionej zadęcia towarzyszyć będzie niepowtarzalna oprawa wizualna w postaci mappingu architektonicznego 3D, nadająca nowy wymiar spojrzeniu na wydarzenia z sierpnia 1944.

Imponująca forma, jaką dzięki mappingowi przybierze całe widowisko, zadziwi z pewnością wszystkich zgromadzonych w Parku Wolności, a także przed ekranami komputerów. Cały koncert ze znakomitą oprawą wizualną będzie można zobaczyć już w sobotę o 21.00 pod tym linkiem .

Polecane

Share This