Lars Ulrich w piosence Muariolanzy


2009.07.25

opublikował:

Lars Ulrich w piosence Muariolanzy

Muariolanza, okrzyknięta pierwszą ambient-jazzową formacją w Polsce ma już gotową drugą płytę. Jeśli widziałeś gdzieś na żywo zespół prezentujący materiał z krążka „Po drugiej stronie Przemszy” to pewnie nie trzeba Cię namawiać na wizytę na OFF Festiwal… tam właśnie premiera drugiego krążka Muariolanzy. Tytuł płyty – „Wszystko będzie inaczej” jest do bólu prawdziwy.

Zespół na nowej płycie prezentuje 10 krótkich(!), konkretnych utworów, z których większość można nazwać po prostu piosenkami. Oczywiście jest i ambient i jazz, ale też dużo funky, reggae, a nawet rocka.

Płytę promować będzie utwór „Falami”, już można posłuchać go na profilu MySpace zespołu (www.myspace.com/muariolanza). W utworze słychać m.in. głos Larsa Ulricha, który mówi, że jego „ulubiony polski zespół to Muariolanza”.

„Wchodzimy ci do głowy uszami, wchodzimy ci do głowy oczami, wchodzimy ci do głowy językiem, na twoich falach układamy origami” – śpiewa zespół. I coś w tym jest.

Premiera płyty na Off Festivalu 2009 w Mysłowicach (koncert promocyjny 9 sierpnia, album w sprzedaży od pierwszego dnia festiwalu – www.2009.off-festival.pl).

Polecane

Share This