Lato nadejdzie w tym roku wcześniej – Bruno Mars i Anderson .Paak zapowiadają wspólną płytę


2021.02.26

opublikował:

Lato nadejdzie w tym roku wcześniej – Bruno Mars i Anderson .Paak zapowiadają wspólną płytę

fot. mat. pras.

Czego potrzebujemy do szczęścia w 2021? Koncertów, szczepień i wspólnej płyty Bruno Marsa i Andersona .Paaka. Koncerty kiedyś na pewno wrócą, z dostępnością szczepień jest gorzej niż zakładano i obiecywano. Za to wygląda na to, że kooperacyjny album Marsa i .Paaka powoli staje się faktem. W przyszłym tygodniu mamy usłyszeć pierwszy singiel.

Zamknęliśmy się i nagraliśmy płytę. Zespół nazywa się Silk Sonic – poinformował na Twitterze Bruno, nawiązując do lockdownu, podczas którego powstawał materiał.

Album Silk Sonic otrzymał tytuł „An Evening with Silk Sonic”. Wraz z publikacją okładki dowiedzieliśmy się, że „sekretnym hostem” płyty będzie legenda Parliament Funkadelic, basista Bootsy Collins. Naprawdę trudno lepiej sobie wyobrazić uzupełnienie składu Mars – .Paak.

Sprawdź także: 2021 uda się uratować? Organizatorzy dwóch dużych imprez zapewniają, że ich festiwale się odbędą

Niestety, póki co nie mamy żadnych dodatkowych informacji dotyczących krążka Silk Sonic. Trzymamy kciuki, by te pojawiły się wraz z premierą singla.

Ostatnim albumem Bruno Marsa jest wydany jesienią 2016 roku „24K Magic”. Znacznie bardziej aktywny pod tym względem jest drugi z członków Silk Sonic. Po wydaniu głośnego „Malibu” na początku 2016 roku Anderson .Paak wypuścił w świat jeszcze albumy „Oxnard” i „Ventura”. Pierwszy ukazał się pod koniec 2018, drugi wiosną 2019.

Anderson .Paak ma zawitać w tym roku do Polski. 30 czerwca artysta wspólnie z Free Nationals wystąpi na Open’er Festivalu w Gdyni.

Polecane


Share This