Legenda mody Karl Lagerfeld pracuje z amerykańskim raperem


2014.09.07

opublikował:

Legenda mody Karl Lagerfeld pracuje z amerykańskim raperem

Nowojorski raper Theophilus London przygotowuje się do premiery drugiej studyjnej płyty. W sieci pojawił się singiel zapowiadający album „Vibes”. Swój udział w powstaniu albumu miał legendarny kreator mody – Karl Lagerfeld. Krążek ukaże się u nas dzięki Warner Music Poland.

Piosenka zapowiadająca nowe wydawnictwo rapera nosi tytuł „Tribe”. Słychać w niej wokale wielce utalentowanego chicagowskiego wokalisty soulowego i R&B, Jesse`ego Boykinsa III. O brzmienie piosenki zadbali Brodinski i Club Cheval.

Zdjęcie na okładkę singla wykonał Karl Lagerfeld, legenda świata mody. Co więcej, wykonane przez niego fotografie znajdą się również na płycie Londona. Panowie poznali się w Paryżu. Poznałem Karla chyba trzy lata temu – wspomina raper. Wtedy legenda mody poprosiła o zgodę na zdjęcie muzyka, które następnie znalazło się w książce „The Little Black Jacket: Chanel`s Classic Revisited” autorstwa Lagerfelda i Carine Roitfeld. Minęło parę lat, panowie w tym czasie zaprzyjaźnili się, a w końcu Theophilus zapytał Niemca czy nie przygotowałby oprawy graficznej na płytę i singel. Mój agent zadzwonił do niego i dał rozmowę na głośnik. Karl powiedział tylko: »W porządku, zrobię to dla ciebie«. Zwariowałem ze szczęścia. Darłem się wniebogłosy. W końcu to geniusz – opowiada raper.

Niewiele brakowało, aby sesja zdjęciowa w Paryżu nie doszła do skutku. London miał problem z paszportem, a do tego nad Nowym Jorkiem rozpętała się burza śnieżna. Karl ma zabookowany kalendarz na trzy lata do przodu. Dla mnie znalazł trzy godziny – wspomina Theophilus. Szczęśliwie dotarł na czas do Paryża i sesja przebiegła bez problemów. Na planie miał mnóstwo pomysłów. Na okładce jest nawet jego pismo – dodaje raper.

Polecane

Share This