Legendarny utwór The White Stripes w nowym wydaniu


2021.04.21

opublikował:

Legendarny utwór The White Stripes w nowym wydaniu

Od czasu premiery w 2003 roku „Seven Nation Army” rockowego duetu The White Stripes, utwór odniósł spektakularny sukces na całym świecie. W 2011 roku amerykańska grupa muzyczna The Glitch Mob zremiksowała piosenkę, ale do dzisiaj nowa wersja nie została oficjalnie wydana.

W najbliższy piątek, 23 kwietnia „Seven Nation Army (The Glitch Mob Remix)” ukaże się we wszystkich serwisach digitalowych.

To nie koniec niespodzianek. W czerwcu remix zostanie wydany również na 7-calowym, jednostronnym winylowym singlu z tłoczonym logotypem Third Man Records. Wydawnictwo będzie dostępne w dwóch wersjach: podstawowej w kolorze czarnym, oraz limitowanej w kolorze czerwonym.

Aby uczcić premierę, The White Stripes oraz The Glitch Mob połączyli swoje siły ze Strangeloop Studios aby stworzyć pierwszą w historii kolekcję NFT obu artystów. Będzie ona dostępna od środy 21 kwietnia o 19:30 czasu lokalnego wyłącznie za pośrednictwem ekskluzywnej platformy cyfrowej Nifty Gateway. W jej skład wchodzi sześć unikalnych dzieł sztuki, w tym jedna wizualizacja z całym utworem grupy.

Polecane

Share This