Legendy amerykańskiej sceny łączą siły z debiutantami z Polski


2020.10.07

opublikował:

Legendy amerykańskiej sceny łączą siły z debiutantami z Polski

Wycofaj się/Back out to piąty klip promujący Mixtape 7, którego premiera już w najbliższy piątek. Tym razem Dj Decks we wspólnym utworze połączył Karę i Przemka Fergusona, reprezentantów młodego pokolenia z Tha Alkaholiks, amerykańską grupą z Los Angeles.

Na dwa dni przed premierą albumu Dj Decks zaprezentował kolejny numer z tracklisty. Swoje zwrotki do Wycofaj się/Back out dołożyli inni przedstawiciele StoproRap – Przemek Ferguson i Kara. Jest to pierwsza kooperacja w takim składzie, a także pierwszy występ młodej raperki z Krakowa na kanale StoproRap. Bogatszą historię w labelu ma Przemek Ferguson, który do tej pory zdążył wydać dwa solowe tracki – Honor i Jesse Pinkman.

The Alkaholiks, to amerykańska grupa rodem z Los Angeles. Na swoim koncie mają pięć studyjnych albumów, które osiągnęły spory sukces. Ich debiutancki krążek 21&Over wyprzedał się w 200 tysiącach egzemplarzy.

Dj Decks przygotował także niespodziankę dla fanów – w piątek, w dniu premiery Mixtape 7 w Na Mieście Restaurant by Body Chief w Poznaniu odbędzie się spotkanie podczas którego będzie możliwość porozmawiania o płycie, zdobycia autografu na krążku, czy zrobienia pamiątkowego zdjęcia. Event rozpoczyna się o godzinie 15:00 i potrwa do 18:00.

Polecane

Share This