Lenny Kravitz – bilety już w sklepach


2011.06.09

opublikował:

Lenny Kravitz – bilety już w sklepach

Bilety w cenach 154 zł (płyta), 176 zł (Golden Circle i trybuna), 276 zł (Golden Circle Early Entrance), 726 zł (VIP) do nabycia na LiveNation.pl i w bileteriach na terenie całego kraju – lista punktów sprzedaży dostępna jest na Eventim.pl.

Uwaga! Bilety VIP dostępne tylko na LiveNation.pl.

Trasa Lenny’ego Kravitza Black and White Europe to całkiem nowa produkcja, wszystkie największe hity Lenny’ego a także  piosenki z nowego albumu.

Planowany na sierpień tego roku album Black and White America to rockowa-funkowy zbiór kawałków obfitujących w charakterystyczne dla Lenny’ego riffy gitarowe, zniewalające melodie i niezaprzeczalny liryzm, które są znakami firmowymi artysty przez całą 20-letnią karierę.

Nagrane na album Black and White America na Bahamach i w Paryżu wokale i gitara są jak zawsze wyraziste i pokazują zaciekłość, z jaką artysta nagrywa i występuje na żywo. Multiinstrumentalista Kravitz wyprodukował, napisał i zaaranżował 16 kawałów na płytę

Uważany za jednego z najwybitniejszych muzyków rockowych naszych czasów Lenny Kravitz wykroczył poza gatunki, style, rasę i klasę podczas 20-toletniej muzycznej kariery, która obfituje w silne wpływy muzyki soulowej, rockowej i funkowej lat 60-tych i 70-ych.  W okresie 1999 – 2002 dzięki kawałkom Dig In, Again, American Woman i Fly Away otrzymał cztery nagrody Grammy.

Więcej informacji na www.lennykravitz.com.

Polecane

Share This