Lenny Kravitz ma dość (wideo)


2018.05.11

opublikował:

Lenny Kravitz ma dość (wideo)

foto: mat. pras.

Mam dość tego, co dzieje się wokół nas! Ludzie muszą się zjednoczyć i walczyć przeciwko wszelkiej dyskryminacji, wojnom, niszczeniu środowiska. Wszystko musi wrócić na właściwe tory! Dlatego musiałem napisać ten utwór, „It’s enough” – tak o swoim muzycznym manifeście, mówi Lenny Kravitz. „It’s Enough” to pierwszy utwór z nowej płyty „Raise Vibration”. To również pierwszy longplay artysty w barwach wytwórni BMG. Premiera albumu zaplanowana została na 7. września. Będzie to jedenasty Krążek Lenny’ego Kravitza i pierwsza długogrająca płyta artysty od czterech lat.

Do nagraniu nowego albumu Lenny zaprosił dobrze znanego fanom gitarzystę Craiga Rossa. Cała produkcją „Raise Vibration” i tekstami zajął się sam Kravitz; zagrał również na gitarze, basie, perkusji, pianinie i bongosach.

Pierwszym regularnym singlem promującym nowy album będzie utwór „Low”, którego premiera radiowa zaplanowana jest na 25 maja. Singlowi towarzyszyć będzie teledysk. Ta kompozycja rozpoczął cały proces produkcji nowego albumu. Jak to u Kravitza bywa, nie mogło zabraknąć ducha funky, co sam Lenny nazywa „swoją szkołą Quincy’ego Jonesa”.

Tracklista albumu „Raise Vibration”:

1. We Can Get It All Together
2. Low
3. Who Really Are The Monsters?
4. Raise Vibration
5. Johnny Cash
6. Here To Love
7. It’s Enough
8. 5 More Days To Summer
9. The Majesty Of Love
10. Gold Dust
11. Ride
12. I’ll Always Be Inside Your Soul

Lenny Kravitz kilka tygodni temu rozpoczął nową, światową trasę koncertową „Raise Vibration Tour” występami w Meksyku. Pod koniec maja rozpoczyna się europejska część trasy, a już 8 czerwca br. artysta pojawi się na koncercie w TAURON Arena Kraków.

Polecane

Share This