Lenny Kravitz: Nowy album to dziecko z przypadku6-6-2828


2011.06.29

opublikował:

Lenny Kravitz: Nowy album to dziecko z przypadku6-6-2828

Zaczęło się od „bardzo funkowego albumu”, który Lenny wciąż ma zamiar wydać. – Gdy kończyłem tamtą płytę, zacząłem pisać inne piosenki – zdradził wokalista serwisowi Billboard.com. – Pojawiały się zupełnie niespodziewanie. Na początku uznałem, że odłożę je na bok i dopracuję je później. Tymczasem ta kupka zaczęła rosnąć – jedna, dwie, trzy, cztery piosenki… W końcu zdałem sobie sprawę, że trzeba coś z tym zrobić. I tak powstał „Black And White America”.

Złożony z szesnastu piosenek album trafi do sprzedaży 30 sierpnia. Wśród gości usłyszymy m.in. Jaya-Z i DJ`a Military w „Boongie Drop” oraz Drake w „Sunflower”, utworze, który Kravitz wyprodukował wraz ze Swizz Beatzem. Pracując nad tymi piosenkami, Lenny nie przypuszczał, że będą obfitować one w gościnne występy raperów.

– Jeżeli chodzi o „Boongie Drop”, to w pewnym momencie wyobraziłem sobie rap w połowie utworu. Więcej, słyszałem tam głos Jaya-Z, z którym współpracowałem już dwa razy. Gdy więc przyjechałem do Nowego Jorku, ściągnąłem go i nagraliśmy to – zdradził Kravitz.

Przypomnijmy tymczasem jeden ze wspólnych utworów Jaya-Z i Kravitza – „Storm” w doskonałym remiksie Just Blaze`a:

Polecane

Share This