Letni zawrót głowy z MTV i VIVĄ


2011.07.29

opublikował:

Letni zawrót głowy z MTV i VIVĄ

Lato w mieście? Wcale nie musi być nudno! Gdy nadejdzie weekend, włącz Vivę i rozkręć zabawę na maksa! W sierpniu na antenie stacji nie zabraknie weekendów tematycznych. Już 6 sierpnia rusza Weekend z pazurem, czyli Top 50 zadziornych teledysków. Tydzień później obejrzymy Weekend 100 klipów, które wstrząsnęły VIVĄ, a 20 sierpnia zapraszamy na Weekend z wąsem, czyli zestawienie 20 klipów, w których motywem przewodnim będzie …wąs. Pierwszy weekend września w całości poświęcimy wakacyjnym hitom roku 2011! Na antenie zagoszczą największe przeboje tego lata i najbardziej energetyczne rytmy, które mieliście okazję usłyszeć podczas wakacyjnych imprezowych wieczorów. Na Weekend Wakacje 2011 zapraszamy już 3 września.

Dodatkową atrakcją sierpniowej ramówki jest hip-hopowe pasmo – 100% hip hop. W każdy czwartek o 22:00 zapraszamy do Viva Polska na mega dawkę dobrej muzy w wykonaniu zagranicznych i rodzimych gwiazd hip hopu.

W sierpniu MTV zaskoczy Was niejednokrotnie! Stacja zaserwuje hity tego lata, takie jak „Ekipa z New Jersey”, „Życie według Liz 2”, „Koszmar minionej randki” czy „Paris Hilton: Kumpela na zabój z Wielkiej Brytanii”. Ale uwaga, uwaga! Jest też przysłowiowa wisienka na torcie! W sierpniu rusza całkiem nowe, wyczesane pasmo filmowe, czyli „Sobotnie wieczory filmowe na MTV Polska”.Wystarczy rozsiąść się wygodnie w fotelu, przygotować porządną porcję popcornu i delektować się filmowym wieczorem! W sierpniu stacja zaserwuje m.in : „American Pie”, „Moje superkrwawe urodziny”, czy „Ostre pieszczoty”.

Światowe gwiazdy. Koncerty od Kuala Lumpur po Londyn. Queen, Snoop Dogg, Linkin Park, czyli sierpniowe „MTV World Stage” w MTV Live HD. Na start będzie z grubej rury. 5 sierpnia o godz. 22:00 stacja po raz pierwszy wyemituje koncert Linkin Park, 19 sierpnia o godz. 22:00 stacja MTV Live HD wyemituje koncert legendarnej grupy Queen, a 26 sierpnia anteną zawładnie ikona światowego hip-hopu Snoop Dogg.

„MTV World Stage”. Emisja w każdy piątek o godz. 22:00 na antenie MTV Live HD. Powtórka piątek, godz. 00:00 w MTV Polska.

Tagi


Polecane

Share This