Liam Gallagher podejrzany o pobicie partnerki


2018.10.08

opublikował:

Liam Gallagher podejrzany o pobicie partnerki

foto: mat. pras.

Liam Gallagher słynie z trudnego charakteru. Dotychczas przejawiał się on jednak przede wszystkim atakami werbalnymi na starszego brata. Trwający od lat konflikt między braćmi Gallagher, który kiedyś pogrzebał Oasis, odżywa od czasu do czasu z różną siłą.

W sierpniu w jednej z londyńskich sytuacji doszło do incydentu mogącego sugerować, że Liam nie ogranicza swoich zapędów do twitterowych ataków na Noela. W sieci można zobaczyć wideo, na którym Liam chwyta swoją partnerkę Debbie Gwyther za gardło. Kiedy kilka tygodni temu sprawę nagłośniła brytyjska bulwarówka „The Sun”, Liam stanowczo zaprzeczył, by kiedykolwiek użył przemocy wobec kobiety. Jego dziewczyna również dementowała informacje „The Sun”, nazywając je na swoim instagramowym profilu „stekiem bzdur”, i „seksistowskim nonsensem”. Gwyneth zapowiedziała wówczas, że wytoczy proces wydawcy gazet i serwisu internetowego.

Mimo jednoznacznej deklaracji obojga zainteresowanych sprawa może mieć swój dalszy ciąg. BBC powołując się na wypowiedź rzeczniczki londyńskiej policji poinformowało, że śledczy zajmują się tą sprawą. – Funkcjonariusze mają świadomość istnienia nagrania, które zarejestrowano prawdopodobnie w sierpniu 2018 – donosi BBC, dodając, że materiał został poddany ocenie i wkrótce zostaną wyciągnięte z niego wnioski, mogące doprowadzić do postawienia zarzutów. Póki co Liam nie został jednak o nic oskarżony.

 

Polecane

Share This