Libido zamiast kawy, czyli Vena Valley w Jedynce


2010.08.22

opublikował:

Libido zamiast kawy, czyli Vena Valley w Jedynce

Zespół będzie można zobaczyć w programie „Kawa czy herbata”, emitowanym w TVP 1.

Muzycy wykonają singla „Libido”, do którego teledysk nakręciła słynna Grupa 13

(Behemoth, IRA, Edyta Górniak czy Video feat Ania Wyszkoni …) oraz – specjalnie dla widzów TVP 1 – premierową piosenkę „Koniec mój”. Jak zapowiadają członkowie Vena Valley, „Koniec mój” to początek czegoś nowego, intrygującego i nie dającego się ująć w żadne ramy, co znajdzie się na nowym albumie.

Dojrzałe i przemyślane aranżacje, nowoczesne brzmienia – to wszystko sprawia, że nowy album VV będzie wyjątkowy nie tylko w ich karierze, ale i na polskim rynku.

Po krótkim występie odbędzie się rozmowa z Vena Valley, którą przeprowadzi Odetta Moro Figurska.

Vena Valley obecnie pracuje nad materiałem na druga płytę oraz przygotowuje specjalna sesję zdjęciową z uznaną fotografką  ZaNA Siaczynską, która odbędzie się w dniu 23 sierpnia w klubie CAPITOL. Niebawem powstanie również  drugi wideoklip promujący nowe wydawnictwo. Obraz, w reżyserii Grupy 13, powstanie do piosenki „Koniec mój”. Teledysk do kawałka „Libido” można już oglądać we wszystkich największych serwisach muzycznych oraz telewizjach internetowych.

To nie koniec dobrych wiadomości również 23  sierpnia o godz. 20. 00 będziecie mogli usłyszeć zespół w RADIO WNET w audycji Magdaleny Rogalińskiej. Serdecznie zapraszamy przed radioodbiorniki.

***

Zespół Vena Valley powstał w 2003 roku w Częstochowie. Po kilku miesiącach wspólnej pracy zarejestrował w studiu swoją pierwsze demo „Tanellis”. Nagranie zaistniało na rynku podziemnym. Materiał zebrał bardzo pozytywne recenzje. Powstał także teledysk do utworu „Hollow”, cieszący się sporym zainteresowaniem mediów.

Vena Valley jest laureatem prestiżowego festiwalu „Nokia Studio Garaż”, na którym zdobył główną nagrodę – realizację profesjonalnego teledysku – ufundowaną przez firmę Nokia.

Polecane

Share This