Lider Bayer Full: „Będę polecał Jezusowi wszystkie kobiety, które zostaną zwiedzione”


2021.03.30

opublikował:

Lider Bayer Full: „Będę polecał Jezusowi wszystkie kobiety, które zostaną zwiedzione”

Foto: K. Makurat

Klaudia Jachira, posłanka KO przyznała na początku roku, że cztery lata temu dokonała apostazji, czyli wystąpiła na własną prośbę z Kościoła.

 – Wspieram Tygodnik Powszechny, któremu kuria wymówiła siedzibę. Od zawsze oaza wolności, tolerancji. Jestem 4 lata po apostazji, nie należę do Kościoła katolickiego, ale kibicuję tym katolikom, dla których ważne są prawa człowieka, demokracja i rozliczenie przestępstw popełnianych przez jego urzędników. (…) To nie Tygodnik się zmienił, to polski kościół skarlał. Nie ma w nim już miejsca na tolerancję, dialog i odwagę przeciwstawienia się dyktaturze. Ma on teraz tłustą twarz Rydzyka, który przyszedł nie wiadomo skąd i podporządkował sobie największą partię w kraju – pisała Jachira.

Teraz posłanka namawia, żeby przed Świętami Wielkanocnymi wspierać projekt sameplusy.info którego główne hasło brzmi: w zgodzie ze sobą, z dala od kościoła.

Dość już bierności. Pora wziąć sprawy w swoje ręce. Kościół, jaki jest, każdy widzi i nie warto poświęcać mu więcej uwagi. Skupmy ją na życiu zgodnym z własnymi przekonaniami, uczciwie wobec siebie i świata. Każdy krok się liczy: apostazja, wypisanie dziecka z religii, czy ślub cywilny zamiast kościelnego. To nasze postawy i wybory zmienią Polskę w świeckie państwo. Świeckie, czyli dla wszystkich, niezależnie od wiary, poglądów, płci, orientacji seksualnej i każdej innej cechy. Takie, w którym wszyscy będziemy mogli wreszcie czuć się u siebie – czytamy na stronie smaeplusy.info

Na swoim Twitterze Klaudia Jachira napisała:

Zbliżają się Wolne Dni – to dobra okazja, by wypisać się z kościoła.

Na apel posłanki w komentarzu zareagował lider zespołu Bayer Full, Sławomir Świerzyński:

– Czy Pani wie co mówi i głosi ? W miejsce Boga wejdzie nieprzyjaciel, jeżeli już tam nie jest. Wielkanoc to czas dla Pani byś odnalazła, miłość i pokój. Będę polecał Jezusowi wszystkie kobiety, które zostaną zwiedzione – napisał discopolowiec.

Polecane

Share This