Lider Papa Dance powraca solo


2010.08.17

opublikował:

Lider Papa Dance powraca solo

Paweł Stasiak kojarzony do tej pory z legendą lat 80 – tych, zespołem Papa Dance (działającym dzisiaj pod nazwą Papa D.) rozpoczyna karierę solową.

Piosenka „Ocean codzienności” promująca jego solową płytę zakwalifikowała się do konkursu „Polski Hit Lata 2010” tegorocznego Bydgoszcz Hit Festiwal.

W oficjalnym komunikacie od wydawcy czytamy: (…)wokalista ujawnia nam swój nowy wizerunek, któremu towarzyszą dojrzalsza muzyka i teksty (muz. Mateusz Krezan, sł. Dona). I choć piosenka mówi o codzienności każdego z nas i troskach życia, powstał do niej niecodzienny wideoklip…W ostatnich dniach lipca w Jacht Klubie Wielkopolskim nad Jeziorem Kierskim (w okolicach Poznania) Paweł Stasiak spotkał się na planie teledysku z Magdaleną Różańską odgrywającą główną w klipie. Piękne krajobrazy, promienie słońca, wypoczynek nad jeziorem, kolacja w plenerze, podróż cabrioletem to tylko niektóre elementy zachęcające do obejrzenia obrazka, w którym autorem zdjęć jest uznany operator filmowy – Janusz Tatarkiewicz.


Piosenka „Ocean codzienności” zostanie wykonana przez Pawła Stasiaka podczas koncertu finałowego Bydgoszcz Hit Festiwal 28 sierpnia br. Zwiastuje ona album wokalisty, który zostanie wydany jesienią tego roku przez wytwórnię EMI Music Poland.

Polecane

Share This