Lil Masti zdemolowała rywalkę na gali FEN


2021.05.29

opublikował:

Lil Masti zdemolowała rywalkę na gali FEN

fot. Instagram / @lilmasti

Lil Masti jest największą z ogłoszonych dotychczas gwiazd HIGH League – federacji MMA Malika Montany. Wokalistka i youtuberka jeszcze przed pojedynkiem dla federacji szefa GM2L pojawiła się na gali FEN34, by stoczyć pojedynek z Adą Śledź. Masti błyskawicznie załatwiła sprawę, poddając rywalkę już po 15 sekundach dzięki duszeniu zza pleców. Zapis walki możecie zobaczyć poniżej.

Kiedy ogłoszono obecność Masti na FEN34, nie brakowało zaskoczeń. Gwiazda natychmiast wyjaśniła jednak, że fakt jej występu na gali Fight Exclusive Night nie koliduje w żaden sposób ze współpracą z HIGH League.

Sprawdź także: Lil Masti zarobi w federacji Malika Montany naprawdę wielkie pieniądze

Jestem zawodniczką HIGH League – federacji Malika Montany – i tam niedługo zamierzam zrobić największe show w historii freak fight MMA. Mój występ w Polsacie na FEN34 to nie tylko sportowa rywalizacja, ale walka w szczytnym celu i ponad podziałami, dla Lilianki Macury, która urodziła się z bardzo poważną chorobą – zespołem TAR. Zbieramy środki na operację ortopedyczną w Paley European Institute, aby Lilianka mogła być w pełni sprawna. Mamy czas do końca czerwca.

Choroba i ludzkie tragedie to coś, z czym powinno się walczyć ponad podziałami. Jak tylko dowiedziałam się, że mamy tak mało czasu na zebranie środków na operację Lilki, wzięłam tę walkę bez zastanowienia. Nie mogę się doczekać, żeby ponownie wejść do oktagonu. Dziękuje Malikowi i FEN, że udało się tak szybko dograć ten temat – komentowała.

W marcu Lil Masti zapowiadała, że jeszcze w pierwszym półroczu stoczy pierwszą walkę dla HIGH League. Czy faktycznie tak się stanie? Póki co brak informacji na temat gali, a do końca półrocza pozostał miesiąc.

Polecane

Share This