Lil Pump aresztowany


2018.08.30

opublikował:

Lil Pump aresztowany

foto: kadr z wideo

Lil Pump został aresztowany w Miami za prowadzenie pojazdu bez ważnego prawa jazdy. Informację podaną przez TMZ potwierdził miejski departament policji. 18-latek trafił do aresztu w środę po tym, jak zatrzymano go w białym samochodzie marki Rolls Royce. Prokurator ustalił kaucję w wysokości 500 dolarów.

To już drugie aresztowanie Lil Pumpa w tym roku. Wcześniej zatrzymano go za użycie broni palnej w domu. Raper bronił się twierdząc, że ktoś strzelał na zewnątrz, więc on po prostu odpowiedział ogniem. Wówczas groził mu areszt dla nieletnich, ostatecznie skończyło się na areszcie domowym.

Konflikt między. J. Colem i Lil Pumpem zażegnany

Lil Pump budzi na scenie wiele kontrowersji. Młody raper ma za sobą spięcie m.in. z J. Colem. Kiedy na płycie “KOD” Cole dissował mumble raperów, zdaniem wielu zwracał się bezpośrednio do Lil Pumpa odnosząc się do jego numeru “Fuck J. Cole”. Pump wyśmiał zaczepkę ze strony starszego kolegi, mówiąc: – Wow, zasłużyłeś na propsy. Zdissowałeś 17-latka. Beznadziejnie J. (więcej na ten temat pisaliśmy tutaj).

J. Cole studził emocje fanów i kiedy ci podczas jednego z koncertów zaczęli skandować “fuck Lil Pump”, artysta uciszył ich prosząc, by nie mówili w ten sposób. Pump przyznał niedawno, że jest w dobrych relacjach z J. Colem. Artyści nie walczą ze sobą, czego potwierdzeniem jest ich godzinna rozmowa, w której Cole siedząc z młodszym kolegą w swoim studiu The Sheltuh wyraził uznanie dla jego inteligencji. – Jesteś znacznie mądrzejszy niż ludziom się wydaje – zauważył Cole. Całą rozmowę artystów znajdziecie tutaj.

Polecane

Share This