Lil Pump wczepił sobie diament w czoło. Jest droższy niż diament Lil Uzi Verta


2021.05.01

opublikował:

Lil Pump wczepił sobie diament w czoło. Jest droższy niż diament Lil Uzi Verta

fot. kadr z wideo

Na początku roku Lil Uzi Vert zelektryzował media i fanów, wczepiając sobie w czoło diament wart 24 miliony dolarów. Kontrowersyjny ruch wywołał skrajne reakcje, ale Uzi zdawał się tym nie przejmować. Zapytany, dlaczego nie woli nosić diamentu w sygnecie, raper odparł:

Gdybym umieścił diament w sygnecie, to byłoby chyba najgłupszym pomysłem na świecie, bo na pewno bym go zgubił. Stary, znasz mnie, często zdarza mi się obudzić w różnych dziwnych miejscach i otoczeniu – wyjaśnił.

Niewykluczone, że LUV zapoczątkował swoim ruchem nową modę. Póki co ma jednego naśladowcę, który nie tylko zdecydował się na wczepienie diamentu w czoło, ale postarał się także o to, by jego ozdoba była droższa. Lil Pump, bo o nim mowa, odpowiedział na diament wyceniony na 24 mln swoim, droższym o 4 mln.

Lil Uzi Vert, to jest 28 milionów – pisze na Instagramie Lil Pump.

Sprawdź także: Malik Montana zatrzymany przez policję. „Mieliście zgłoszenie, że jestem po wpływem narkotyków”?

Ruch Uziego doczekał się komentarzy m.in. ze strony polskich raperów. Quebonafide opublikował na Instagramie zdjęcie, na którym mogliśmy zobaczyć złoty klocek LEGO przyklejony do jego czoła. – No i wczepione – śmiał się Que. Słoń bezlitośnie szydził z amerykańskiego rapera, zastanawiając się, czy ktoś będzie w stanie zrobić głupszą rzecz.

Mam w cewniku, ile ten łeb ma siana, wyświetleń i za ile kupił kamyk. Jest obecnie topowym debilem. Trudno będzie przeskoczyć ten level – ocenił poznański raper.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Pump hefner (@lilpump)

Polecane

Share This