Lil Pump wystąpi w Polsce. To pierwszy koncert rapera w naszym kraju


2022.06.28

opublikował:

Lil Pump wystąpi w Polsce. To pierwszy koncert rapera w naszym kraju

fot. kadr z wideo

Organizatorzy CLOUT Festivalu wiedzą, jak podgrzewać atmosferę przed pierwszą edycją swojej imprezy i na koniec odpalają prawdziwą bombę – już w przyszłym miesiącu do Warszawy przyjedzie Lil Pump. Raper dołącza do line-upu imprezy, na której wystąpią m.in. DaBaby, Jack Harlow i A$AP Ferg.

Autor takich hitów jak “D Rose”, “Gucci Gang” czy “I Love it”, odwiedzi Polskę po raz pierwszy. Raper znany jest na całym świecie nie tylko z viralowych numerów, ale także ze swoich niesamowitych koncertów, przy których ciężko nie być wciągniętym przez wszechobecny mosh-pit.

Razem z ostatnim headlinerem do line-upu dołączają także DDG, autor hitu “Moonwalking in Calabasas” oraz SoFaygo, protegowany Travisa Scotta. Obaj raperzy znaleźli się w ostatnich dwóch plebiscytach Freshman XXL, zestawienia 12 wschodzących gwiazd, które wkrótce przejmą rapową scenę. Listę polskich artystów zamyka największy newcomer ostatnich miesięcy czyli Rusina, który dołączy do Vkiego na wspólnym koncercie.

Dzisiejsze ogłoszenia zamykają line-up pierwszej edycji CLOUT Festival, jednego z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń rapowych w Polsce, na którym wystąpi aż dwunastu amerykańskich, wpływowych artystów oraz sześciu polskich artystów nowej fali. Będzie to pierwszy tego typu festiwal w naszym kraju.

Impreza odbędzie się w dniach 13-15 lipca na terenie Global Expo w Warszawie.

Polecane

Share This