Lil Uzi Vert publikuje dwa nowe utwory


2018.07.26

opublikował:

Lil Uzi Vert publikuje dwa nowe utwory

foto: mat. pras.

Nie jest tajemnicą, że Lil Uzi Vert pracuje nad nową płytą. Nie wiadomo tylko, na jakim etapie są prace nad albumem, ale według niektórych źródeł produkcji możemy spodziewać się jeszcze w tym roku.

W oczekiwaniu na następcę „Luv Is A Rage 2” i „The Perfect LUV Tape”, Lil Uzi Vert sprawił niespodziankę wszystkim swoim fanom. Raper opublikował dwa nowe utwory, które ekskluzywnie pojawiły się na kanale World Star Hip Hop. Są to „Everything Lit” i „Introvert”.

Nowy album raper zapowiadał już na początku tego roku. Niejednokrotnie pisał na swoim Twitterze, że jego projekt nie zawiedzie nikogo. Jak wyjdzie? Zobaczymy.

Young Thug i Lil Uzi Vert w świecie Davida Lyncha

Young Thug niedawno zaprezentował nowy klip, który został zrealizowany do utworu “Up”. Thugger i jego gość Lil Uzi Vert zabrali nas w świat surrealistycznych wizji Davida Lyncha. Fani “Twin Peaks” rozpoznają wnętrza inspirowane Czarną Chatą, do klimatu serialu nawiązują również osobliwe postacie pojawiające się w klipie.

“Up” pochodzi z ostatniego wydawnictwa Young Thuga. Na epce “Hear No Evil” oprócz Uziego pojawili się Nicki Minaj i 21 Savage. Całość można sprawdzić w tym miejscu.

Lil Uzi Vert zabrał swoich fanów do piekła

Niedawno raper grał koncert w Londynie. Podczas występu doszło do nietypowej sytuacji. Lil Uzi Vert zatrzymał na chwilę utwór “XO Tour Llif3”. Raper zrobił to specjalnie, żeby podzielić się ze swoimi fanami informacją.

Jeśli nikt teraz nie leci do nieba, to wszyscy idą ze mną do piekła – powiedział ze sceny Liz Uzi Vert. Gdy utwór zaczął ponownie grać, raper kontynuował swoje przesłanie, mówiąc zgromadzonej publiczności, że znajdują się w piekle i nie będą mogli się z niego wydostać. – Tak mi przykro. Nie możecie stąd wyjść. Utknęliście, to już jest koniec. Słyszeliście tę piosenkę milion razy, a nawet o tym nie wiedzieliście. Mimo wszystko i tak was kocham – dodał. O zdarzeniu pisaliśmy tutaj.

Lil Uzi Vert lubi szokować i zaskakiwać swoich fanów. W 2017 roku wydał piosenkę “444 + 222”, natomiast wcześniej opublikował zdjęcie odwróconych krzyży, które symbolizują bunt przeciwko naukom Chrystusa.

Polecane

Share This