Lil Uzi Vert ma już diament w czole. Teraz wszczepi sobie w głowę kolejną rzecz


2021.02.08

opublikował:

Lil Uzi Vert ma już diament w czole. Teraz wszczepi sobie w głowę kolejną rzecz

foto: mat. pras.

Lil Uzi Vert wpadł jakiś czas temu na szalony pomysł – chciał wszczepić sobie w czoło diament wart 24 miliony dolarów. Drogocenny przedmiot kupiony został u popularnego w kręgu celebrytów jubilera Elliota Avianne’a posługującego się pseudonimem Elliantte i jest wart więcej niż wszystkie samochody oraz dom rapera. Artysta zdradził, że jest tak dumny, ze swojego zakupu, że chce wszczepić sobie diament w czoło, jakkolwiek irracjonalnie to nie brzmi. Na pytanie, czy nie wolałby po prostu umieścić kamienia w sygnecie, raper odparł, że nie, ponieważ sygnet można zgubić, a nie chciałby się rozstawać z błyskotką, na którą wydał aż taką kwotę. Jak powiedział tak zrobił i kilka dni temu zamieścił nagranie, na którym z dumą zaprezentował drogocenny kamień na swoim czole. To jednak nie koniec pomysłów amerykańskiego rapera.

SPRAWDŹ TAKŻE: Diament wszczepiony w czole? Słoń szydzi z Lil Uzi Verta

Lil Uzi Vert ujawnił właśnie, że razem z Grimes planuje wszczepić sobie chip do mózgu. Mowa oczywiście o Neuralink, czyli słynnej firmie Elona Muska, najbogatszego człowieka na świecie oraz narzeczonego Grimes. Firma zajmuje się opracowaniem interfejsu mózg-komputer. W sierpniu zeszłego roku implant udało się wszczepić do mózgu świni. Firma robi jednak błyskawiczne postępy i niedawno Elon Musk przekazał, że udało mu się podłączyć Neuralink oraz mózg małpy. Ujawnił, że zwierze jest w stanie grać w gry wideo siłą swojego umysłu.

Raper napisał na Twitterze „Neuralink”, a na jego post odpowiedziała Grimes z propozycją wszczepienia sobie czipów. Artysty nie trzeba było dwa raz namawiać i z miejsca zgłosił swoją gotowość do takiego nowatorskiego zabiegu. W odpowiedzi dziewczyna Elona Muska stwierdziła, że najwcześniej może dojść do tego w 2022 roku, będzie to eksperymentalna operacja, ale jeśli się powiedzie to „będą mieć wiedzę Bogów”.

Co ciekawe, raper ujawnił niedawno, że dogrywa się na nowy krążek Grimes. Lil Uzi Vert nie ujawnił zbyt dużo, ale przekazał, że razem z dziewczyną najbogatszego człowieka na świecie „robią wielkie hity”. Wygląda na to, że nie była to jednorazowa akcja, a ich przyjaźń kwitnie.

OBSERWUJ NAS NA FACEBOOKU

Polecane


Share This