Lil Uzi Vert z czołem wartym 24 miliony dolarów


2021.02.04

opublikował:

Lil Uzi Vert z czołem wartym 24 miliony dolarów

fot. mat. pras.

Kilka dni temu informowaliśmy Was, że Lil Uzi Vert ma szalony pomysł, żeby wszczepić sobie w czoło diament warty 24 miliony dolarów. Raper wyznał, że spłacał przedmiot od 2017 roku.

– To był pierwszy raz, kiedy zobaczyłem prawdziwy, naturalny różowy diament – wspomina Lil Uzi Vert.

Przedmiot kupiony został przez popularnego w kręgu celebrytów jubilera Elliota Avianne’a posługującego się pseudonimem Elliantte i jest wart więcej niż wszystkie samochody oraz dom rapera. Artysta zdradził także, że jest tak dumny, ze swojego zakupu, że chce wszczepić sobie diament w czoło, jakkolwiek irracjonalnie to nie brzmi. Na pytanie, czy nie wolałby po prostu umieścić kamienia w sygnecie, raper odparł, że nie, ponieważ sygnet można zgubić, a nie chciałby się rozstawać z błyskotką, na którą wydał 24 milionów dolarów.

No i jak zapowiedział, tak zrobił. Na jednym z filmów zamieszczonym na Instagramie widzimy rapera, z dumą prezentującego drogocenny kamień na swoim czole… Ciekawe jak ta sytuacja wpłynie na bezpieczeństwo rapera na co dzień…

Wczoraj Lil Uzi Vert ujawnił, że nagrywa hity z dziewczyną najbogatszego człowieka na świecie. Mowa oczywiście o ukochanej Elona Muska, wokalistce Grimes. Wokalistka niedawno przyznała fanom, że powoli kończy prace nad kolejnym solowym albumem. Teraz dowiadujemy się, że na pewno udzieli się na niej Lil Uzi Vert. Raper przekazał na swoim Twitterze, że nagrywa z Grimes kawałki na jej nadchodzący album.

Razem z Grimes robimy hity 🔥 szanujcie moją siostrę 🚀 – napisał Lil Uzi Vert na temat współpracy z Grimes.

OBSERWUJ NAS NA INSTAGRAMIE

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez CGM.PL (@cgm.pl)

Polecane

Share This