Lil Wayne, DaBaby i Troy Lanez w nowej wersji hitu Jacka Harlowa „What’s poppin”!


2020.06.25

opublikował:

Lil Wayne, DaBaby i Troy Lanez w nowej wersji hitu Jacka Harlowa „What’s poppin”!

Jack Harlow, wschodzący gwiazdor hip-hopu rodem z Louisville w Kentucky, prezentuje pełen gwiazd remix „What’s Poppin”. W nagraniu udział wzięli LilWayne, DaBaby i Tory Lanez, a sam Jack również dograł nowy wers.

„What’s Poppin” ukazał się na początku tego historycznego roku i od tej pory wszystko się zmieniło – zarówno u mnie, jak i na całym świecie – mówi raper – Wiedziałem, że to będzie sztos, ale nadal zadziwia mnie, że narobił tyle zawieszania poza moim wąskim kręgiem. Współpraca z DaBaby i Toryem Lanezem była szalenie ekscytująca, szczególnie, że obydwaj stanęli na wysokości zadania. Oczywiście jednak to zaangażowanie Lil Wayne’a było spełnieniem moich marzeń. Odhaczeniem jednego z celów do realizacji. To mój wkład w miejsce, z którego pochodzę, czyli Louisville, w Kentucky. Moje miasto i mój stan mogą być dumne, nawet w tych trudnych czasach. Dziękuję fanom, dzięki którym udało się tak wiele osiągnąć. Ruszamy na szczyt – dodaje.

SPRAWDŹ TAKŻE: Lidl w uroczy sposób nawiązuje do Sokoła w nowej reklamie

Remix „What’s Poppin” pojawia się w chwili, gdy 22-latek świętuje platynowy status w Stanach oryginalnej wersji utworu, który wyprodukował Pooh Beatz. Piosenka ukazała się w styczniu (a później trafiła na EP-kę Harlowa „Sweet Action”, która miała premierę w marcu 2020 roku) i zgromadziła 370 milionów streamów i 68 milionów odsłon oficjalnego klipu. Popularność nagrania przełożyła się na 5. miejsce na liście Rhythm Radio, 7. miejsce na Urban Radio oraz 16. pozycję w głównym notowaniu Billboardu, czyli Hot 100. A to zapewne jeszcze nie koniec.

SPRAWDŹ TAKŻE: Zbuku o sytuacji z Kamerzystą: „Ktoś ci grozi, ty do niego jedziesz, a on dzwoni na policję”

Polecane


Share This