Lil Wayne później


2011.06.04

opublikował:

Lil Wayne później

Pierwotnie album „Tha Carter IV” miał trafić do sprzedaży 16 maja. Wówczas przedstawiciele Wayne`a ogłosili, że krążek ukaże się w czerwcu. Jak się jednak okazuje, i tego terminu nie uda się dotrzymać.

Nowa data premiery to 29 sierpnia.

To perfekcjonista, wciąż dopieszcza ten materiał, zmienia niektóre wersy – powiedział szef wytwórni Young Money, Mack Maine, na antenie MTV News.

Dotychczas „Tha Carter IV” promowany jest trzema singlami – „6 Foot 7 Foot”, „John” i „How To Love”. 12 czerwca ukaże się kolejne nagranie z tej płyty – „Bow Chicka Wow Wow” (gościnnie Mike Posner).

Lil Wayne później

Dotychczas premiera albumu „Tha Carter IV” wyznaczona była na 16 maja. Jak dowiedział się jednak serwis Rapdose.com, Wayne postanowił przesunąć publikację materiału na czerwiec. Artysta nie podał jednak konkretnej daty.

Przypomnijmy, że pierwsze sesje nagraniowe do czwartej części sagi „Tha Carter” odbyły się jeszcze w 2008 roku. Wiadomo jednak, że materiał, który trafi na album, będzie w zupełności świeży – najstarsze nagrania będą datowane co najwyżej na jesień ubiegłego roku, wtedy to bowiem Weezy opuścił więzienie po 8-miesięcznej odsiadce.

Popularne newsy

Lil Wayne później

Tym razem album zapowiadany jest na przyszły rok… to już 5 zmiana terminu premiery „Rebirth”.

Na „Rebirth” usłyszymy Lil Wayne`a w rapowo-rockowej odsłonie. W zestawie znaleźć miało się 12 utworów, w których gościnnie pojawili się m.in. Shanell i Eminem. Nie wiadomo jednak czy zawartość albumu właśnie się nie zmieniła.

Popularne newsy

Polecane

Share This