Lil Wayne w nowym klipie Lil Pumpa


2019.02.22

opublikował:

Lil Wayne w nowym klipie Lil Pumpa

fot. kadr z wideo

Jeden z najsłynniejszych raperów młodego pokolenia na świecie, 18-letni Lil Pump, doczekał się 22 lutego 2019 roku premiery drugiego pełnowymiarowego albumu. Album autora wielu multiplatynowch singli nosi tytuł „Harverd Dropout”, a promuje go singiel „Be Like Me” z udziałem Lil Wayne’a.

„Harverd Dropout” to jeden z najbardziej wyczekiwanych albumów 2019 roku. Wszystko przez to, że Lil Pump kapitalnie zadebiutował imienną płytą w 2017 roku, która nie tylko przyniosła mu rozgłos (dzięki między innymi potrójnie platynowemu singlowi „Gucci Gang”), lecz również pokryła się złotem w USA. Drugi album młodego rapera już wspiął się do Top 10 listy iTunes Overall Top Albums oraz do Top 5 notowania Top Hip-Hop/Rap Albums Chart. Dodajmy, że poza Kanye Westem i Lil Waynem wśród gości na „Harverd Dropout” są także, chociażby 2 Chainz, Quavo i Lil Uzi Vert.

Lil Pump jest człowiekiem pomysłowym nie tylko, jeśli chodzi o komponowanie, lecz również o promocję swojego talentu. Z okazji premiery „Harverd Dropout” każdy fan może ukończyć Lil Pump Univeristy i stworzyć swój spersonalizowany dyplom na tej stronie.

Lil Pump pochodzi z Miami na Florydzie i naprawdę nazywa się Gazzy Garcia. Cechami charakterystycznymi jego wizerunku są kolorowe dredy oraz liczne tatuaże. Choć nie ma jeszcze 19 lat może pochwalić się łączną liczbą streamów przekraczającą 2 mld! Teledysk do wspomnianego wyżej hitu „Gucci Gang” obejrzało z kolei ponad 878 mln userów. Rok 2018 Lil Pump zakończył współpracą z Kanye Westem w utworze „I Love It”.

Tracklista „Harverd Droput”:

1. Drop Out
2. Nu Uh
3. I Love It by Kanye West & Lil Pump
4. ION ft. Smokepurpp)
5. Fasho Fasho ft. Offset
6. Racks on Racks
7. Off White
8. Butterfly Doors
9. Too Much Ice ft. Quavo
10. Multi Millionaire ft. Lil Uzi Vert
11. Vroom Vroom Vroom
12. Be Like Me ft. Lil Wayne
13. Stripper Name ft. 2 Chainz & YG
14. Drug Addicts
15. ESSKEETIT
16. Who Dat

Polecane

Share This