Lil Xan po raz pierwszy w Polsce


2018.11.26

opublikował:

Lil Xan po raz pierwszy w Polsce

foto: mat. pras.

Lil Xan po raz pierwszy w Polsce. Raper, który omal nie przypłacił życiem zamiłowania do Cheetosów wystąpi 9 marca w warszawskiej Stodole. Sprzedaż biletów rusza w środę o 10:00. Organizatorem koncertu będzie agencja Live Nation.

Lil Xan urodził się i wychował w Redlands w Kalifornii. Artysta związany jest z kolektywem Low Gang (Steven Cannon, Aris Ray), do którego dołączył chwilę po tym, jak podczas jednego z ich występów przypadkowo uszkodził kamerę w trakcie robienia zdjęć. Wskutek serii zdarzeń stał się bliskim przyjacielem Stevena Cannona, który odkrył jego talent wokalny i po odejściu trzeciego członka Low Gangu, Lil dołączył do kolektywu. Od tego czasu sukcesywnie powiększa bazę swoich fanów.

W kwietniu 2018 roku, nakładem wytwórni Coumbia Records, ukazał się debiutancki album artysty zatytułowany „Total Xanarchy”, z gościnnym udziałem 2 Chainza, Diplo, Charli XCX i wielu innych. Płyta znalazła się na 10 miejscu listy Billboard 200, a pochodzący z niej singiel „Betrayed” osiągnął status platynowej płyty.

Polecane

Share This