Lil Yachty gwiazdą „How High 2”


2018.09.27

opublikował:

Lil Yachty gwiazdą „How High 2”

foto: mat. pras.

W 2001 roku na ekrany amerykański kin trafiła legendarna już dziś komedia „How High”. Gwiazdami filmu znanego w Polsce jako „Super zioło” byli Method Man i Redman. W 2019 kultowa, „upalona” produkcja doczeka się kontynuacji. Za jej przygotowanie odpowiadają MTV oraz Universal 1440 Entertainment. W jednej z głównych ról wystąpi Lil Yachty. Raprr zagra Rogera, brata jednego z bohaterów pierwowzoru.

Tym razem film nie może liczyć na szeroką dystrybucję kinową. Produkcja zadebiutuje w telewizji, będzie dostępna także na platformach VOD.

Oryginał opowiada o przygodach Silasa (Method Man) i Jamala (Redman), którzy dzięki specjalnej odmianie marihuany dostają się na Uniwersytet Harvarda. Druga część skupi się na wyprawie Rogera i jego przyjaciela na poszukiwanie zaginionego zioła. Dwójka bohaterów zupełnie przypadkiem ma wpaść na trop rządowego spisku.

Prace nad filmem ruszyły latem. Nie wiemy jeszcze, kto będzie partnerował Yachty’emu. Wiemy za to, że autorami scenariusza są Artie Johann i Shawn Ries („Głowa rodziny”), a za kamerą stoi Bruce Leddy (m.in. serialowa „Szkoła rocka”).

Polecane

Share This