Limitowany preorder albumu Sokoła wyprzedany

Premiera w połowie lutego.


2019.01.24

opublikował:

Limitowany preorder albumu Sokoła wyprzedany

fot. P. Tarasewicz

Jeszcze wczoraj Sokół informował, że w sklepie Prosto pozostały ostatnie sztuki limitowanego wydania płyty “Wojtek Sokół”. Dziś artysta ma gorsze wieści – jeśli nie złożyliście jeszcze zamówienia, nie załapiecie się na poszerzone wydanie. – Przed chwilą, bez ujawnienia nawet jednego kawałka, poszła ostatnia z 15 tysięcy limitowanych wersji deluxe mojego albumu. Dzięki waszemu zaufaniu mamy złoto w preorderze – pochwalił się raper.

Wersja specjalna będzie wzbogacona o dwa utwory – “Rób to, w co wierzysz” oraz “Świadomy sen” z Dawidem Podsiadło, a także o zin, który ma zabrać fanów w podróż w czasie.

Znamy już trzy numery

Krążek zatytułowany “Wojtek Sokół” ukaże się 15 lutego. Krążek będzie pierwszym solowym wydawnictwem w karierze warszawskiego weterana. Raper podkreśla, że nie znamy żadnego z utworów, które nagrał na płytę, ale nie zapominajmy, że słyszeliśmy już każdy z trzech bonusów. Oprócz wymienionych już dodatków do edycji specjalnej także nabywcy podstawowej wersji znajdą na niej prezent w postaci nagranego w ramach “Projektu Tymczasem” numeru “Chcemy być wyżej”.

Na solowej płycie Sokoła nie zabraknie gości. Raper zaprosił do współpracy m.in. Taco Hemingwaya, PRO8L3M, Lenę Osińską i Mateusza Krautwursta. Wśród producentów zaangażowanych w powstanie materiału znajdujemy m.in. Magierę, Dryskulla, DJ-a B i Duita.

Polecane