Linkiewicz do Zusje: Będziesz zlizywać swoją krew


2020.03.24

opublikował:

Linkiewicz do Zusje: Będziesz zlizywać swoją krew

Dotychczas Zusje (do niedawna znana jako Luxuria Astaroth) i Marta Linkiewicz unikały ostrej wymiany zdań. Niedzielna konferencja z udziałem zawodniczek, które niebawem staną naprzeciwko siebie w ringu była nudna. To się zmieniło za sprawą nowej zapowiedzi gali, w której padają naprawdę ostre słowa. Jako pierwsza zaprezentowana została Zusje.

Marta, w oktagonie nie będę Twoją siostrą. W oktagonie spuszczę wszystkie swoje najgorsze cienie ze smyczy i pokażę Ci twarz, której sama się boję – zapowiedziała Zusje i odniosła się do pochwał kierowanych w stronę przeciwniczki – Marta, nigdy nie powiedziałam, że jestem twoją fanką i chciałabym być twoją koleżanką, jedyne, co powiedziałam, to to, że należą Ci się słowa uznania za pracę, jaką wkładasz w treningi. Rozumiem jednak, że nigdy nie otrzymałaś żadnej pochwały, dlatego nie ogarnęłaś tego, co powiedziałam na pierwszej konferencji. Lepiej w mordę dać, niż d**y dać, ja już wybrałam, a Ty? – zapytała.

Z kolei Linkiewicz zapowiedziała, że jest żądna krwi.

Gdzie się podziewałaś przez ostatnie półtora roku? Ja się rozwijałam. W tym momencie Marta Linkiewicz to marka, bestia. Przygotuj się na to. Ja wchodzę do oktagonu trzeci raz i się nie boję, jestem żądna krwi! – mówi Linkimaster – Zresztą, z tego, co pamiętam, u Kuby Wojewódzkiego mówiłaś, że pijesz swoją krew z okresu. Tym razem będziesz mogła zlizywać swoją krew z powierzchni oktagonu – zagroziła.

Chwilę po tym jak w sieci pojawiła się zapowiedź walki, Linkimaster wrzuciła obszerny komentarz na swoje InstaStory. Jest wściekła na swoją rywalkę.

Obejrzałam przed chwilą trailer i jestem troszeczkę poirytowana, ponieważ Zusje najeżdża tam na mnie i mówi, że nigdy nie chciała być moją koleżanką, pomijając fakt, że wczoraj częstowała mnie czekoladą i zapytała, czy pójdę z nią na papieroska – powiedziała Linkiewicz.

Stwierdziła, że Internautami łatwo manipulować i to właśnie robi Zusje. Wściekła postanowiła ujawnić informacje na temat swojej przeciwniczki, które niedawno do niej dotarły.

Już wcześniej dochodziło do mnie bardzo dużo niekorzystnych informacji na jej temat, ale nie chciałam tego wykorzystywać, ponieważ przy każdej możliwej okazji była w moją stronę słodko-pierdząca. Jednak z tego okazji, że jestem bardzo poirytowana, pokażę Wam coś bardzo ciekawego – zapowiedziała patocelebrtyka

Zaprezentowała fanom oświadczenie wytwórni, z którą współpracowała Zusje, z którego możemy dowiedzieć się między innymi, że Soul Records zrezygnowało z jej reprezentacji.

Polecane

Share This