Linkin Park gwiazdą Orange Warsaw Festival


2012.03.09

opublikował:

Linkin Park gwiazdą Orange Warsaw Festival

Tegoroczny Orange Warsaw Festival
odbędzie się 9 i 10 czerwca na Pepsi Arenie (stadion Legii Warszawa) 
przy ul. Łazienkowskiej.
KUP BILET:

Fani Linkin Park od dawna czekają na ich powrót do Polski. Wprawdzie chłopaki z Los Angeles są już po debiucie koncertowym w naszym kraju (support przed Pearl Jam na Stadionie Śląskim w 2007 roku), ale ich ówczesną popularność trudno porównywać z tym, co się dzieje obecnie…

Choć i wtedy świecili niesamowite tryumfy, byli już przecież po słynnej współpracy z Jayem Z, megahicie „Numb/Encore” i promowali swoje świeże wydawnictwo „Minutes toMidnight” . To jednak dopiero teraz mogą się pochwalić ponad czterdziestoma milionami fanów na Facebooku i kolejnym superprzebojowym krążkiem „A Thousand Suns”. Sprzedali dotąd ponad 50 milionów albumów na całym świecie i zgarnęli dwie nagrody Grammy.

Zgodnie z obowiązującymi trendami żyją nie tylko rock’n’rollem. Formacja od lat angażuje się w akcje charytatywne. Muzycy przekazali cenne pamiątki zespołu na aukcje, z których dochód przekazany jest na pomoc ofiarom trzęsień ziemi w Japonii i na Haiti.

Linkin Park to obecnie absolutna światowa czołówka i komercyjna, i artystyczna. Ich energia koncertowa jest wręcz legendarna. Tym bardziej z niecierpliwością oczekujemy ich na scenie Orange Warsaw Festival 2012 już 9 czerwca.

To dopiero pierwszy headliner tegorocznego festiwalu, zapewniamy, ze organizatorzy mają w zanadrzu jeszcze kilka niespodzianek!. Kolejne gwiazdy będziemy zdradzać wkrótce. Bilety trafią do sprzedaży już w przyszłym tygodniu.

A oto komunikat dotyczący „WOW! Music Awards”:

„Tradycyjnie też równocześnie z ogłoszeniem kolejnej odsłony festiwalu, startujemy z trzecią edycją „WOW! Music Awards”!Już jutro – 9 marca, zaczynamy gromadzić propozycje utworów do plebiscytu. Wraz ze sponsorem tytularnym – Orange, do 12 kwietnia 2012 roku czekamy na zgłoszenia zespołów.W połowie kwietnia jury podejmie decyzję, które utwory trafią do finałowej dziesiątki „WOW! Music Awards”, a już w maju rozpocznie się głosowanie sms.Jeszcze przed startem tegorocznej edycji Orange Warsaw Festival – pod koniec maja, wyniki głosowania zostaną podane do publicznej wiadomości, a zwycięzców zobaczymy na festiwalowej scenie. Podobnie jak w minionym roku oprócz nagrody przyznawanej w głosowaniu, jury wręczy swoją, autonomiczną „WOW! Music Award”.

Polecane

Share This