Live Nation rozdaje bilety


2011.05.25

opublikował:

Live Nation rozdaje bilety

Chcesz uczestniczyć w Sonisphere Festival 2011 i kilka dni później zobaczyć koncert Cavalera Conspiracy, oszczędzając gotówkę?

Nic prostszego! Mamy dla Ciebie 2 propozycje:

OFERTA 1

W najbliższą środę (już dziś!!) i czwartek (25 i 26 maja) kup w kasie Klubu Stodoła w Warszawie (ul. Batorego 10) bilet na płytę na Sonisphere Festival 2011 a od razu bilet na Cavalera Conspiracy dostaniesz gratis!

OFERTA 2

Nie jesteś z Warszawy? Nie masz czasu, by wpaść do Stodoły? Zapraszamy na www.livenation.pl – tam już w piątek (27 maja) również do zgarnięcia gratisowe zaproszenia na Cavalera Conspiracy! Zasada jest taka sama jak w przypadku Stodoły – kupujesz bilet na płytę na Sonisphere Festival i dodatkowo otrzymujesz darmową wejściówkę na Cavalera Conspiracy, która przyjdzie do Ciebie pocztą razem z zakupionym biletem na Sonisphere!

Szczegóły promocji:

1. Promocja w Klubie Stodoła obowiązywać będzie w środę i czwartek (25 i 26 maja) w godzinach 9.00 – 21.00.

2. Promocja na stronie www.livenation.pl trwać będzie w piątek (27 maja) w godzinach 06.00 – 18.00.

Obie oferty ważne do wyczerpania zapasów.

Odliczanie dni do Sonisphere Festival 2011 należy uznać za rozpoczęte! Spotykamy się już 10 czerwca na warszawskim Lotnisku Bemowo! A 4 dni później – 14 czerwca – widzimy się na koncercie Cavalera Conspiracy w warszawskim Klubie Stodoła.

 

Sonisphere Festival to najbardziej niszczycielski na ziemi pokaz mocy Iron Maiden! Ale nie tylko! To także moc wrażeń, których dostarczą największe gwiazdy zagranicznej i polskiej sceny – Motörhead, Mastodon, Volbeat, Devin Townsend Project, Killing Joke, Hunter, Corruption i Made of Hate.

Koniec Sonisphere Festival 2011 to nie koniec rewelacyjnej zabawy! Już 4 dni później muzyka metalowa ponownie zawładnie stolicą podczas koncertu Cavalera Conspiracy.

Bilety na Sonisphere Festival 2011 i koncert Cavalera Conspiracy do nabycia na stronie www.livenation.pl oraz w bileteriach na terenie całego kraju. Lista punktów dostępna na www.eventim.pl.

Polecane

Share This