Live Nation wykupiło jednego z czołowych polskich promotorów


2019.06.03

opublikował:

Live Nation wykupiło jednego z czołowych polskich promotorów

foto: Artur Rawicz / Show The Show

Zaskakująca informacja na poniedziałek tygodnia. Live Nation Entertainment ogłosiło właśnie nabycie polskiego promotora Go Ahead, który z każdym rokiem zaskakuje kolejnymi „dużymi” bookingami. Poznańska agencja organizowała już występy m.in. Jessie Ware, Florence + The Machine, Twenty One Pilots, Macklemore’a i wielu innych topowych artystów. Ponadto Go Ahead odpowiada za organizowaną od kilku lat największą polską imprezę showcase’ową Enea Spring Break.

Główne biuro Live Nation Polska pozostanie w Warszawie, ale firma otworzy w Poznaniu biuro regionalne.

Z radością witamy Łukasza (Mintę, współzałożyciela Go Ahead – przyp. red.) i jego zespół w Live Nation. Go Ahead sprowadził do Polski wielu międzynarodowych artystów na przestrzeni lat i jesteśmy przekonani, ile możemy razem osiągnąć w tej nowej dla nas erze – powiedział Steven Todd, Managing Director Live Nation Central & Eastern Europe.

Od kilku lat cieszymy się wieloma sukcesami. Jestem szczególnie dumny z Spring Breaka, który stał się prawdziwą szansą zaistnienia dla lokalnych artystów i kluczową datą w muzycznym kalendarzu wydarzeń w Polsce. Cieszymy się, że będziemy częścią Live Nation i mamy nadzieję, że połączenie naszego zespołu z infrastrukturą Live Nation zapewni polskiej publiczności rozrywkę na długie lata – skomentował Łukasz Minta.

Polecane