Lizzo ogłosiła premierę drugiego albumu. Zapowiada go znakomity singiel „About Damn Time”


2022.04.17

opublikował:

Lizzo ogłosiła premierę drugiego albumu. Zapowiada go znakomity singiel „About Damn Time”

fot. mat. pras.

Jedyna w swoim rodzaju, wspaniała, niepowtarzalna Lizzo, prezentuje wyczekiwany przez fanów na całym świecie singiel „About Damn Time”. Pełen pewności siebie, dodający siły utwór ukazuje się wraz towarzyszącym mu teledyskiem. Piosenka zapowiada nadchodzący album amerykańskiej supergwiazdy, „Special”, który ukaże się 15 lipca.

Z okazji premiery singla „About Damn Time”, 16 kwietnia Lizzo wystąpi w popularnym programie „Saturday Night Live”, gdzie nie była muzycznym gościem od 2019 roku. Ostatnio artystka gościła m.in. w programie „The Late Late Show with James Corden”, gdzie premierowo wykonała swój najnowszy singiel.

Lizzo można obecnie podziwiać w reality show „Lizzo’s Watch Out For The Big Grrrls” na Amazon Prime. W składającym się z ośmiu odcinków cyklu oglądamy Lizzo poszukującą pewnych siebie, zadziornych kobiet, chcących dołączyć do niej podczas trasy. – Lizzo urodziła się po to, by być gospodarzem reality show – napisał dziennikarz „Guardiana”. – Jej żywiołowa osobowość w naturalny sposób pasuje do wyrazistego charakteru tego gatunku

Gdyby tego było mało, Lizzo do swojego bogatego CV może dodać przedsiębiorcę branży modowej, odkąd połączyła siły z firmą Fabletics, Inc., tworząc rewolucyjną linię odzieży modelującej YITTY.

Lizzo to wielokrotnie nagradzana Grammy wokalistka, autorka tekstów, raperka, aktorka, która zmieniła brzmienie i ducha muzyki oraz kultury popularnej. Wydany w 2019 roku, dziś uznawany za klasyk debiutancki album gwiazdy „Cuz I Love You” dotarł na 4. pozycję notowania Billboard 200 m.in. za sprawą takich hitowych singli, jak platynowy „Tempo (Feat. Missy Elliott)”, podwójnie platynowy „Juice” czy pokryty poczwórną platynowy „Good As Hell” oraz siedmiokrotnie platynowy „Truth Hurts”. Ostatni z przebojów dotarł na szczyt listy Hot 100 Billboardu. Tym samym Lizzo została zaledwie trzecia raperką w historii, której utwór – bez udziału żadnego gościa – znalazł się na najwyższej pozycji. Została też pierwszą artystka R&B na pierwszym miejscu listy od 2012 roku. Piosenka „Truth Hurts” przez 7 tygodni okupowała najwyższą lokatę zestawienia, co było najlepszym wynikiem jakiejkolwiek raperki w historii. Ponadto utwór znalazł się w zestawieniu „Rolling Stone'” 500 najlepszych piosenek wszech czasów oraz zapewnił Lizzo Grammy w kategorii Najlepsze popowe wykonanie solo. Wokalistka otrzymała też statuetki za płytę „Cuz I Love You (deluxe)” oraz singiel „Jerome”.

Lizzo trafiła na okładki magazynów „Rolling Stone”, „Billboard”, „Elle” i brytyjskiego „Vogue’a”, jak również zachwyciła występami na galach American Music Awards, MTV Video Music Awards, BET Awards czy w programie „Saturday Night Live”. Artystka użyczyła głosu w animacji „Paskudy. UglyDolls”, a także dołączyła do takich gwiazd, jak Jennifer Lopez, Constance Wu, Julia Stiles, Keke Palmer, Lili Reinhart i Cardi B w wychwalanym przez krytyków filmie „Ślicznotki”.

W 2021 roku ukazał się singiel „Rumors”, który Lizzo nagrała z udziałem Cardi B i który pokrył się w USA złotem. Teraz artystka szykuje się do największej, najśmielszej rewolucji za sprawą wyczekiwanego drugiego albumu „Special”.

Polecane

Share This